Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Wymiana żarówek w panelu sterowania nawiewami


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ben

ben
  • Forumowicz
  • 80 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:10, 07.04.2009

Witam mam problem jak zdemontować linki do regulacji nawiewów i do ustawienia ciepło zimno,są tam blaszki zabezpieczające odpiąłem je i co dalej nie wiem,prosze o porade.
Może ktoś wie jakie tam są żaróweczki czy może są to te w oprawkach r3 czy może jakies inne.Z góry dziękuje za porade.
Power of dreams

#2 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:15, 01.06.2009

Podłączę się pod temat, z tym że moje pytanie brzmi:

jak dostać się do żarówek podświetlających ten panel? Bo wszystko oprócz pokręteł od nawiewu i klimy mam podświetlone elegancko a tu czarna dziura ;)

#3 marianuss

marianuss
  • Forumowicz
  • 65 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:29, 02.06.2009

hehe mialem to samo u mnie, ale problem sie rozwiązał gdy przypadkowo uderzyłem w pokrętła ręką :) i działa :D

#4 ben

ben
  • Forumowicz
  • 80 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:42, 02.06.2009

Ja wymieniiłem jest troszke pracy trzeba odpiac linki od regulacji przy kosoli srodkowej(niewygodna pozycja z glowa na dywaniku)i zdemontowac oslone zegarow wraz srodkowymi nawiewami ale nie jest to bardzo trudne.Znajduja sie tam 4 takie same zarowki ktore najlepiej kupic w serwisie lub zamienne model t5 lub r5 tylko trzeba podpiłowac troszke blaszki te stykajace bo sa troszke za długie.
Power of dreams

#5 tomi

tomi
  • Forumowicz
  • 1262 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 15:22, 02.06.2009

Możecie zapytać kolegi Vielebny. Wysyłałem mu panel od manualnej klimy, coś tam miał sobie przerabiać i rozbierał to wszystko.




IPB Skin By Virteq