Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Problem na lini spryskiwacze --- wycieraczki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 dzanek

dzanek
  • Forumowicz
  • 28 postów
  • Skąd:Tarnobrzeg
  • Silnik:1.8
  • Wersja:iLS
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:48, 02.01.2012

Witam,

Od pewnego czasu zauważałem problem, który występował co jakiś czas w czasie używania spryskiwaczy przedniej szyby. Po pociągnięciu manetki do siebie spryskiwacze działają prawidłowo "sikając" na szybę jednak wycieraczki nie odpalają się automatycznie jeżdżąc po szybie (chyba 3 razy). Musze "normalnie" włączyć wycieraczki.

W tej chwili spryskiwacze działają ale wycieraczki tak jak pisałem tylko "ręcznie" muszę odpalać.

Szukałem na forum odpowiedzi ale niestety nie znalazłem. Może ktoś zna przyczynę i podpowie rozwiązanie problemu. Może ktoś doda linka do podobnego tematu jeśli takowy istnieje na forum.

Pozdrawiam w Nowym Roku,
dzanek
  • 0
Siatkówka w Tarnobrzegu --> http://www.siatka.tbg.net.pl

#2 Medyk

Medyk
  • Nowy
  • 1 postów
  • Skąd:Warszawa
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:42, 02.01.2012

Ja mam podobny problem, na tej samej linii. Tylko u mnie wygląda on trochę inaczej :D Otóż w momencie pociągnięcia manetki spryskiwacza wszystko działa poprawnie tj. spryskiwacze spryskują szybę a wycieraczki się automatycznie włączają. Ale nie działają poprawnie, bo nie wyłączają się po 3 cyklach, ale działają do momentu wyłączenia silnika. Nie da się ich w żaden sposób wyłączyć. Nie muszę chyba dodawać, że jest to dość męcząca i utrudniająca jazdę sprawa, zwłaszcza w trakcie zimy :D

Dlatego także prosiłbym o pomoc, wskazanie co mogę sam z tym zrobić, ewentualnie wskazanie warsztatu do którego mogę się udać. Bo mechanik u którego zawsze naprawiałem auto nie wie co z tym zrobić.

Z góry dzięki za pomoc,
pozdrawiam,
Krzysiek
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq