Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Hona Accord 2.4 2008r. executive


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#46 wolek

wolek

    Partner HAKP

  • Partner HAKP
  • 4,965 postów
  • Skąd:Wawa i Nowy Dwor Maz
  • Silnik:2.4
  • Wersja:TypeS
  • KM:190+
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 94
Wzorowa

Napisano 22:20, 26.01.2012

:db :db :db :db :db :db jest piknie....
a tak na marginesie ciekawe ile śrubek zostało po tym montażu.. :fuckwesole: :fuckwesole:
  • 0

#47 DariuszQ

DariuszQ
  • Nowy
  • 10 postów
  • Skąd:Warszawa
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:29, 26.01.2012

na złomie się nie zarobi :diabelfaja:

ciąg dalszy:

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

#48 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:04, 26.01.2012

A ile kosztuej stag do 2.4 ?
  • 0

#49 muzyczka

muzyczka
  • Partner HAKP
  • 2,946 postów
  • Skąd:Warszawa , LHR
  • Silnik:k24
  • Wersja:Executive AT
  • KM:strojenie
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 40
Super

Napisano 08:47, 27.01.2012

A ile kosztuej stag do 2.4 ?

w zależności od zakładu jeśli mówisz o Lpg:Stag 300 Plus;AC R01;Hana (czerwona) H2100 to zależy od zakładu ale coś około 3tys.
W ważnych tematach:"Forum Honda Accord Klub Polska Strona Główna » Mechanik » Instalacje gazowe » Polecane zakłady gazowe" masz adresy i telefony. Możesz zadzwonić i dopytać się bardziej precyzyjnie o cenę w zakładzie w twojej okolicy.
  • 0

#50 poziomek

poziomek
  • Nowy
  • 9 postów
  • Skąd:Wwa
  • Silnik:1.8
  • Wersja:Civic IX Sport
  • KM:142
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:Hatchback
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 17:24, 27.01.2012

Jaka pojemność butli ?
  • 0
Aktualnie niezawodny Bravolot 1.6MJ 105km ale za chwilę, któż to wie.... :)

#51 xxxmariusxxx

xxxmariusxxx
  • Forumowicz
  • 558 postów
  • Skąd:Otwock
  • Paliwo:PB
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:17, 27.01.2012

profi robota :!: i jak jezdzi Accordeon na Landi, poza tym ze taniej :lol:
  • 0

#52 donald1972

donald1972
  • Forumowicz
  • 158 postów
  • Skąd:Polska
  • Silnik:3,2
  • Wersja:Sport
  • KM:258
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:0
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 23:14, 27.01.2012

Coś dziwnie zamontowali butle, zaworem do tyłu. Jak byłem u Marka na Modlinskiej i miałem zaworem do przodu to powiedzieli że dobrze. Przy montazu do przodu niestety troche LPG zostaje ok 3-5l. więc juz nie wiem kogo słuchac. Marek z Modlińskiej chyba jest ustawiony pod klienta aby go zadowolić niz mu prawdę powiedziec. Ale robi jak mu wypadnie. Zaczynam myslec chyba jak Glinus o LPG Modlinska.
  • 0
donald

#53 Czuper

Czuper
  • Forumowicz
  • 10 postów
  • Skąd:Ipswich
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 01:25, 28.01.2012

[quote name="wolek"]to że jak masz fure za 50 koła to trzeba zabic go słabą instalacją.

Witam,
Nigdy nie miałem auta na gazie ale, zaznaczam, nie jestem jego przeciwnikiem. Nie znam się również na instalacjach, więc pewnie masz rację że droższa jest lepsza.
Wkurza mnie natomiast jeśli ktoś wytyka komuś że próbuje oszczędzić mimo że ma relatywnie drogi samochód. Co ma tu do rzeczy kwestia ceny samochodu?? Może właśnie stać go na furę za 50k bo jest oszczędny?
Jak ktoś ma drogie auto to juz nie powinien szukać tańszych rozwiązań. A jak ktoś ma starą furę to powinien ją dobić złą instalacją?
Nie zrozum mnie źle, szanuję merytoryczną część Twojej wypowiedzi, ale skoro pytający kolega słyszał również inne opinie(że nie warto przepłacać) to wystarczyło go uświadomić że jesli będzie szukał oszczędności to zszarga nerwy, a wiadomo że święty spokój jest najwazniejszy.
Z innych dziedzin życia wiem jednak ze w większości wypadków nie warto przepłacać. Zwykle jest tańsza alternatywa a płaci się za ekstray którychh się nie używa lub tylko i wyłącznie za marketing.
Nie znaczy to oczywiście ze WSZYSTKIE tańsze rozwiązania/rzeczy są równie dobrej jakości jak te uznanych producentów.
Pozdrawiam
  • 0
Marek

#54 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 13:51, 28.01.2012

ok , więc pomału zaczynamy:
po pierwsze dziękuje za zdjęcia z montażu :)
po drugie byłem wczoraj odebrałem samochód i jeździ to najważniejsze(bałem się montażu instalacji bo jest to ingerencja jak by nie było w "serce" samochodu), coś więcej napisze po użytkowaniu go trochę dłużej i po regulacjach po 1000km i potem po 10.000km

Czuper
chodziło mi dokładnie o to co napisałeś, nie chodzi tu już o przepłacenie w tą czy w tamtą paru groszy chodzi o to żeby mieć to zrobione dobrze i mieć spokój, każdy wie że nawet najprostszą rzecz można zepsuć albo zrobić niechlujnie a przez to potem mieć same kłopoty, dlatego czy to człowiek zakładający cokolwiek do "nowego" czy "starego" samochodu będzie miał pewne obawy i wątpliwości. Jeżeli chodzi o mnie fakt bałem się i może po nawet trochę się dalej "boję" bo jest to jak dla mnie 3 letni to nowy samochód. Dlatego zależało mi na tym żeby dowiedzieć się gdzie są prawdziwi fachowcy od tego typu rzeczy i dlaczego lepiej tą a nie tamtą instalacje założyć. Jedynie chyba człowiek zbyt ufny i niemądry wierzy we wszystko co przeczyta czy to co ktoś mu powie, ja nie jestem taką osobą dlatego też drążę i pytam, wiadomo jak mówi stare przysłowie "kto pyta nie błądzi"
Reasumując: instalacje gazową założyłem w Migaz'ie, na podzespołach które opisał przy zdjęciach które zamieścił na forum Pan Marek, liczę na to że są to dobre podzespoły a Pan Marek wraz z chłopakami zrobił to zgodnie ze sztuką i będę zadowolony w myśl zasady "Będzie Pan zadowolony" :D i będę też mógł zawsze ich polecić dalej i liczyć na ich fachową pomoc.
Oczywiście z całym szacunkiem ale nie chciałbym bywać u chłopaków częściej niż to przewiduje ustawa szanując i ich i swój czas :)
Zgodnie z tym co napisałem na początku będę co jakiś czas opisywał jak się wszystko sprawuję.

Dziękuje kolegą za pomoc i chęć pomocy.

Piczuk:

wszystko masz w poście i zdjęcia tak jak chciałeś i to o co pytałeś na PRV wiem że masz wątpliwości ale śledź ten wątek to może po następnych "recenzjach" też się zdecydujesz.

P.S.
w zasadzie mogę już powiedzieć że poleciłem chłopaków wczoraj od razu po ich robicie :) tankując od razu na Modlińskiej na BP gaz podszedł do mnie gość który w tym tygodniu kupuje też taką Hanię i pytał co i jak gdzie montowałem ile płaciłem i czy jestem zadowolony, wymieniliśmy się numerami telefonów i mimo siarczystego mrozu pogadaliśmy 10min i powiedział że jak już zakupi samochód to zadzwoni się podpytać co i jak :)
Jaki ten świat mały :)

Pozdrawiam i miłego weekendu

[ Dodano: 2012-02-14, 08:53 ]
Więc tak jak obiecałem relacjonować co jakiś czas:
nie było kiedy, napisze pod koniec tygodnia co i jak wygląda po 1500km....
  • 0

#55 wolek

wolek

    Partner HAKP

  • Partner HAKP
  • 4,965 postów
  • Skąd:Wawa i Nowy Dwor Maz
  • Silnik:2.4
  • Wersja:TypeS
  • KM:190+
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 94
Wzorowa

Napisano 08:45, 05.03.2012

zacharq, i jak tam się śmiga na kuchenkowym...
  • 0

#56 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 10:26, 07.03.2012

Hej Koledzy,
przyznam się szczerze że miałem trochę ostatnio dużo na głowie...i teraz się już poprawiam :)
Wołek więc tak:
przejechałem około 3000 na gazie i wszystko OK,
brak spadku mocy, po mieście pali mi 12l. w trasie jadąc 240 cała autostradą Stryków - prawie Niemcy 16l więc też przyzwoicie, (niestety nie udało mi się ekonomicznie przejechać trasy z powrotem po autostradzie z n/w powodu)
wszystko lata śmiga.
Miałem tylko jeden problem: na samym początku zaraz po przejechaniu około 700km w trasie gdzie wywalał mi "check engine" a w pewnym momencie prawie w ogóle nie mogłem jechać nawet na benzynie(akurat byłem w środku nocy gdzieś pod Szczecinem....wtedy pomyślałem sobie że już kaplica). Jakoś udało mi się wrócić do Warszawy i bardzo szybko i fachowo Panowie z MIGAZu zdiagnozowali co było nie tak, wymienili komputer, sprawdzili raz jeszcze wszystko i do tej pory wszystko jest OK. Reasumując: wszystko OK a Panowie z MIGAZu poleceni dalej za fachowość i bycie frontem "do klienta".
tylko te nieszczęsne tankowanie co 300km...... :(
A no i dowiedziałem się że na BP tankować się nie powinno by mają syfiasty gaz :/

Teraz pozostaje dokładnie pamiętać o wymianach filtrów i przeglądach oraz regulacji zaworów co ileś tam :)
Muszę doczytać bo trochę tych kosmetycznych rzeczy związanych z "pielęgnacją" samochodu na gazie pewnie jest :)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq