Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Aparat Zaplonowy


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 00:08, 05.04.2009

Mam pytanie.Zawsze gdy jest sucho zapala bez problemu.Ale znow jak jest mokro i wilgotno zaczyna sie "zabawa".Pali na dwa gary i nie ma mocy wogole ale po paru sekundach wskakuje na cztery cylindry i jest ok.Mysle ze to aparat zaplonowy.Sprawdzalem w ofercie intercarsu cewka+kopulka+palec mozna kupic wszytko razem za ok 350-400 zl ale nie wiem czy jest to wogule warte.Moze mial ktos juz doczynienia z tymi czesciami z intercarsu?(przewody i swiece mam nowe)

#2 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 08:53, 05.04.2009

wymien kopulke i palec, bedzie dzialac ;-)
kolega to samo mial w civic-u jak bylo wilgotno to nawet nie chcial odpalic, zmienil te dwie rzeczy i jak nowy :mrgreen:

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 10:30, 05.04.2009

no u mnie z paleniem nie było problemu ale jak było wilgotno to auto jak by miało z 50 KM wczoraj rozebrałem kopułkę i styki były zaśniedziałe na kopułce aż płat tego nalotu już odpadał palec był tez zaklejony przeczyściłem to i jest inaczej auto lepiej się zbiera al zdaje mi się że gorzej zapala pewnie trzeba będzie kupić nowe , dodam że prawdopodobnie wcześniej jak ktoś rozbierał aparat nie dokręcił śruby od dołu aparatu i przez to całe zamieszanie




IPB Skin By Virteq