Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Ksenony i brudne lampy w Accord VII


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:11, 31.03.2009

W sobotę strzeliłem sobie mały prezencik i zamontowałem ksenony. Z obawy że mogę coś zepsuć postawiłem na wersje z montażem i w tym celu musiałem się bryknąć na Śląsk. Zestaw jest dobrej firmy i nie powoduje zakłóceń w elektronice samochodu. Cb radio odbiera b. dobrze w przeciwieństwie do tej całej chińszczyzny na allegro. Koparka opadła mi w momencie gdy odpaliły żarniki i przy jasnym świetle widać jaki syf jest w śro0dku lampy. Nie wiem co mam z tym zrobić bo nie wygląda to najlepiej. Samochód tydzień temu wrócił z lakierni i pomyślałem że może tam się tak zakurzyły. Sprawdzając dłonią klosze wyczuwalna jest chropowatość. Mam dwa pytania :
1. Czy zna ktoś sposób na wyczyszczenie lamp w środku i czy jest jakiś sposób żeby je otworzyć lub firma która kompleksowo zajmuje się takimi rzeczami 2. Czym można wypolerować od strony zewnętrznej szkło reflektora Pozdrawiam

#2 malin_f1

malin_f1
  • Forumowicz
  • 1165 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07:08, 01.04.2009

polerka zewnętrzna to tempo i na mokro potem na sucho ja tak robiłem i efekt był dobry od środka nie wiem jak to wygląda u ciebie ale jakiegoś strasznego syfu tam chyba nie ma... wg mnie na jakości oświetlenia wiele nie stracisz.
F1

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 07:29, 01.04.2009

wiele nie straci, to prawda, ale przez własnoręczne polerowanie będzie oślepiał innych (samopoziomowanie już nic nie da, bo zostawisz mikrorysy, które będa rozpraszały światło). lepiej chyba oddać reflektory do regeneracji. koszt około 80zł, a świecą jak nowe. samemu można wypolerować lustra w reflektorze, ale szyby nie polecam, ze względu na bezpieczeństwo innych użytkowników dróg.




IPB Skin By Virteq