Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Regeneracja reflektorów, Accord 2006


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 radek862

radek862
  • Forumowicz
  • 24 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:04, 03.11.2011

Witam,

Czy ktoś może polecić firmę z okolic Warszawa - Częstochowa zajmującą się regeneracją reflektorów ?
Jeśli - przy okazji ;) - potrafią wyleczyć dość częstą przypadłość czyli parowanie lamp miałbym 2 problemy z głowy :)
(problem zaparowanych świateł wraca zawsze w okresie jesienno-zimowym = wilgoć; pakowanie do środka absorberów niweluje go tylko częściowo; a jak się taki absorber dobrze przyklei i podczas jego wymiany pęknie to mamy w środku mniej lub bardziej zbrylony cukier-puder;) )

Dodam, że chodzi mi zarówno o polerowanie jak i regenerację odbłyśników czyli komplet.

Pozdrawiam,
Radek
  • 0

#2 Brodziu

Brodziu
  • Forumowicz
  • 1477 postów
  • Skąd:Gliwice/Manchester
  • Silnik:2.2
  • Wersja:EX
  • KM:204
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CN2
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 23:23, 05.11.2011

co do parujacych reflektorow to byla akcja serwisowa hondy i zakladali jakies spinki na reflektory albo wymieniali. tak przynajmniej jest w UK niewiem jak w PL ale mysle ze warto zapytac albo poszukac cos na ten temat.
  • 0

Moj Tourer

Tuned by Cinsoft


#3 radek862

radek862
  • Forumowicz
  • 24 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:46, 05.11.2011

Auto z Niemiec, po gwarancji.. i jeszcze ośmieliłem się wymienić olej poza ASO . Wystarczyło by w dwóch warszawskich aso (znanych i raczej dobrze ocenianych) odesłali mnie z kwitkiem gdy chciałem podbić gwarancję lakierniczą. Miłą odmianą był aso Plaza przy Okęciu - normalne europejskie podejście i po sprawie.
Pamiętam jak już kiedyś wspomniałem o akcji na reflektory ... "... niekrajowy ? co Pan ? " ;) szkoda mi czasu i nerwów ...
  • 0

#4 Kondzio

Kondzio
  • Forumowicz
  • 514 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 08:37, 06.11.2011

szczerze to te spinki i tak nic nie daja bylem na tej akcji serwisowerj w lipcu a niedawno mialem zaparowane cale lampy ( przedtem mialem tylko w dolnym srodkowym rogu ) wiec zminilem woreczki pochlaniajace wilgocna te polecane na forum i poki co jest ok od kilku dni :) poszukaj tematu o parujacych reflektorach
ps. moje woreczki sa materialowe a nie papierowe wiec rozsypac ani przepalic i wysypac sie nie powinny jak te z aso :k
  • 0

#5 muzyczka

muzyczka
  • Partner HAKP
  • 2946 postów
  • Skąd:Warszawa , LHR
  • Silnik:k24
  • Wersja:Executive AT
  • KM:strojenie
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 40
Super

Napisano 08:28, 09.11.2011

zapraszam do tematy http://www.accordklu...ektory&start=45 na czwartej stronie jest jak ulepszyć reflektory, żeby nie parowały
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq