Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Dziwne stukoty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 08:01, 03.11.2011

Witam kolegow.Otoz moj problem polega na tym iz jak na dworze temperatura spadnie do 0 lub jest minusowa to jadac slysze dziwne stuki w autku dochodzace z zawieszenia.Dale doda iz slychac to tylko wjezdzajac na jakas nierownosc lub dziure.Natomiast jezeli jest juz temperatura dodatnia niec nie sluchac kompletna cisza.Wymienilem amorki tyl i przod z tylu nowe silentblocki choc zamienniki i juz sam niewiem co robic.Na stacji diagnostycznej niby wszystko ok na szarpakach nic nie slychac.Jak autko stoi na w cieplym garazu i wyjade na mroz tez niczego nie slychac dopiero jak postoi na mrozie zaczynam to slyszecz takie gluche pukanie i z tylu i z przodu,moze to jakies gumy bo juz sam zgupialem.Jak bylem w aso to wiechali na warsztat hania chwilkie postala a bylo tam cieplo i znow wszystko umilklo.Moze mial juz ktos ten sam problem.Dodam ze tylne zawieszenie jest jeszcze fabryczne.Z gory dzieki za pomoc.
  • 0

#2 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 16:44, 03.11.2011

czesc.
wiesz co... mialem podobny problem i u mnie okazalo sie ze gumki na koncowkach drazkow z przodu byly lekko sparciale i jak dostala sie woda i przymarzly gumki to tak dziwnie dudnilo na nierownosciach i podczas hamowania. jak masz kanal to sprawdz sobie to albo u jakiegos mechanika.. niech zerknie na to - mam nadzieje ze pomoglem :)
pozdrawiam i zycze hance szybkiego powrotu do zdrowia :)
  • 0

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:17, 05.11.2011

Dzieki za podpowiedz ale u mnie jest to troszkie inaczej poniewaz podczas hamowania jest spokoj nic nie slychac nawet jak jest mroz a dzieje mi sie tylko to wtedy jak temperatura jest minusowa jak jest od 0 w gore to jest cisz i spokoj i badz tu madry a wydaje mi sie ze bardziej to slychac z tylu niz z przodu myslale moze ze to silencblocki koncowki amortyzatorow bo z tylu wymienilem amory ale koncowki nie kupilem orignalne tylko z inter carsu a z przodu wymienilem tez amory ale silentblocow nie wymienialemA tak szczerze to juz sam zgupialem,ale mimo to dzieki za pomoc
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq