Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

osłona przeciwsłoneczna - złamany zawiasik klapki


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 yaqp

yaqp
  • Forumowicz
  • 58 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 07:03, 27.03.2009

Witam
Złamałem zawiasik klapki zasłaniającej lusterko w osłonie przeciwsłonecznej, kleić tego niechce bo to za drobny element aby jakikolwiek klej utrzymał to na miejscu, moje pytanie jest następujące: czy da się takie cudeńko dostać w ASO czy wogóle w ESM jest to opisane jako element do wymontowania? Na allegro widze ze mozna dostac cale osłony (prawa i lewa) juz od 50zl ale to juz chyba ostatecznosc. Moze ktoś się już z tym borykał.

pozdrawiam
pozdrawiam
Kuba

#2 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 07:47, 27.03.2009

Witaj! jeszcze czegoś takiego nie robiłem, ale z doświadczenia wiem, że lepiej kupić na allegro całość, bo wyjdzie dużo taniej niz za sam zawias w ASO (w wątku o układach elektrycznych wspominałem, ile chcieli na Hondzie za diody). jak już to będziesz miał kupione, to wtedy możesz zobaczyć czy da się wykorzystać sam zawias, czy założyć całość. ten element jest na pewno do wymontowania, bo przeciez ktoś go tam kiedyś włożył.

#3 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 07:53, 27.03.2009

Witam
Złamałem zawiasik klapki zasłaniającej lusterko w osłonie przeciwsłonecznej, kleić tego niechce bo to za drobny element aby jakikolwiek klej utrzymał to na miejscu, moje pytanie jest następujące: czy da się takie cudeńko dostać w ASO czy wogóle w ESM jest to opisane jako element do wymontowania? Na allegro widze ze mozna dostac cale osłony (prawa i lewa) juz od 50zl ale to juz chyba ostatecznosc. Moze ktoś się już z tym borykał.

pozdrawiam


Kolego nie kombinuj z tym zawiasikiem, bo choroby dostaniesz jeśli zapytasz o ten element w ASO - proponuję Ci zakupić (choćby na Allegro) właśnie cały ten przeciwsłonecznik i go wymienić ze świętym spokojem :ok
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#4 yaqp

yaqp
  • Forumowicz
  • 58 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 13:33, 28.03.2009

Dzieki za rady, z nudow wzialem ta klapke i postanowilem ze sam cos zrobie, wzialem odpowiedniej srednicy gwozdzika rozgrzalem go do czerwonosci i "wtopilem" w miejsce ulamanego zawiasu, ucialem gwozdzika na odpowiednia odleglosc, wlozylem w ramke.... i dziala :) klapka sie elegancko zamyka i otwiera.
pozdrawiam
Kuba

#5 crisinho

crisinho
  • Forumowicz
  • 88 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:48, 28.03.2009

normalnie zrobiłeś to jak McGyver :mrgreen: :ok

#6 yaqp

yaqp
  • Forumowicz
  • 58 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 16:09, 28.03.2009

:lol:
moze lepiej zebym sie juz wiecej nie nudzil ;-)
pozdrawiam
Kuba




IPB Skin By Virteq