Skocz do zawartości


RODO w HAKP

problem zobrotami acc


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
18 odpowiedzi w tym temacie

#16 zibi

zibi
  • Forumowicz
  • 164 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:46, 26.03.2009

Jak by ci się kiedyś przy weekendzie nudziło to zapraszam do Kilkenny to tylko ok 140km we dwóch może coś zaradzimy co dwie głowy to nie jedna aby w miarę ciepło było i bez deszczu , przy okazji u siebie mam rozrząd do wymiany tylko czekam na pogodę , to tak na marginesie jakby cię to interesowało mam również możliwość podłączenia do kompa tylko sam silnik ale zawsze coś :-P

:B Pozdrowionka :B
-----------------------------------------------------------------


Niech będzie błogosławiony człowiek , który
nie mając nic do powiedzenia powstrzymuje się
od ubrania tego faktu w słowa


#17 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3,775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 07:13, 27.03.2009

czyli mam wylaczyc radio i wszelkie oswietlenie ,dmuchawy... i na postoju czekac az sie 2 razy zalaczy wentylator?(przy wlaczonym silniku dla jasnosci),tak?


Uważam, że u Ciebie jest inny problem i to programowanie wolnych obrotów nic nie da.

Całe forum pozdrawia Cię KulawyJohn.


#18 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5,949 postów
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 09:11, 27.03.2009

Siwy tak czy inaczej lepiej zaczynać po kolei od małych kroczków niż odrazu wymieniać pół silnika ;-)
Czasem najprostsze rozwiązania są najskuteczniejsze.

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK


#19 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:05, 27.03.2009

jestem w trakcie uploadowania dwoch filmow na youtube,jeden z pod maski drugi z wnetrza auta,dzwiek jest lepiej slyszalny,moze komus cos wiecej przyjdzie do glowy. opublikuje po uploadzie..

[ Dodano: 2009-03-27, 17:17 ]
chyba cos maja nie takz serwerem,ciagle wyskakuje mi blad,ale nie poddaje sie..

[ Dodano: 2009-03-28, 10:54 ]
troche mi sie z tym zeszlo,dolaczam dwa linki do oddziwku mojego silnika,w srodku i na zewnatrz(pod macha)... moze teraz ktos bedziew stanie rozpoznac ten dziwny podzwiek na niskich obrotach...




[ Dodano: 2009-03-28, 10:57 ]
ostatnie 20 sekund filmu z srodka to jest w nogach pasazera... chyba wtedy ten dzwiek jest bardziej slyszalny...

[ Dodano: 2009-03-30, 18:12 ]
czy juz ktos przegladal powyzsze filmy?




IPB Skin By Virteq