Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Połowiczne podświetlenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 kamul

kamul
  • Forumowicz
  • 65 postów
  • Skąd:Lublin
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:05, 29.10.2011

Od jakiegoś czasu mam tak, że świeci mi się tylko prawa połowa kokpitu, lewa bardzo kiepsko. Ale czasem zdarzy się tak, że cały kokpit się podświetli. I tak świeci... jakiś czas, a potem znów przestaje. Nie świeci mi się również podświetlenie zegara, a jakiś czas temu "zaskoczyło" po czym zgasło.
Gdzie szukać przyczyny :?: Mam akurat zdemontowane radio i próbowałem coś ruszyć z tyłu ręką, że może kable gdzieś nie stykają (chociaż nie wiem czy od tego tam się akurat znajdują, tak tylko podejrzewam) ale niestety nic to nie dało (bez reakcji).
Przykładowo wygląda to tak, prawe pół pokrętła od ciepła/zimna jest podświetlone, drugie pół nie bardzo. Siła nadmuchu świeci generalnie jakby chciała a nie mogła, ale pozycja nadmuchu już jest ok.
  • 0
|Do usłyszenia| Guest SEAS LOTUS REFERENCE Super stan Pomogę z C/A :roll:

#2 wujasss666

wujasss666
  • Forumowicz
  • 421 postów
  • Skąd:krk-nh
  • Silnik:H22
  • Wersja:V-TEC
  • KM:ponoć 200
  • Paliwo:PB
  • Rok:1995
  • Nadwozie:kupe
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:12, 29.10.2011

miałem problem z podświetleniem ale u mnie skończyło się to na energicznym uderzeniu w deskę, poskutkowało i zażegnało problem na stałe :roll: barbarzyńsko ale dało radę :evil:
  • 0

#3 kamul

kamul
  • Forumowicz
  • 65 postów
  • Skąd:Lublin
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 01:12, 30.10.2011

miałem problem z podświetleniem ale u mnie skończyło się to na energicznym uderzeniu w deskę, poskutkowało i zażegnało problem na stałe :roll: barbarzyńsko ale dało radę :evil:


Ok, a może ktoś ma jakąś alternatywę, gdyby nie dało rady :?:

[ Dodano: 2011-10-30, 20:41 ]
Metoda siłowa nie dała rady, a nie mogę gdzieś znaleźć instrukcji jak zdemontować ten panel. Mógłby mi to ktoś opisać.
  • 0
|Do usłyszenia| Guest SEAS LOTUS REFERENCE Super stan Pomogę z C/A :roll:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq