Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Nowe Audio w Accordzie VII (sub + wzm + bluetooth)


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 16:23, 25.03.2009

Witam,

generalnie zastanawiam sie nad wymiana całego audio w samochodzie i nad montażem subwoofera wraz ze wzmacniaczem. Jesli chodzi o radio, to myśle o jakims alpine, najchetniej z bluetoothem, gdyz w niedalekiej przyszlosci chcialbym korzystac z iphone'a jako nawigacji. Iphone ma wspierac od wakacji przesylanie audio stereo przez bluetootha, wiec tu moje pierwsze pytanie
1.czy bede mogl, maja radio z bluetoothem, sluchac plikow z iphone, wykonywac telefony i sluchac nawiagacji (w sensie gdzie jechac :)).
2. czy da sie wziac alpine'a i podalczyc w miejsce radia seryjnego zostawiajac konsole oryginalnego radia (w sensie takim, ze nie wiem, byc moze w seryjnym jest interfejs, pod ktory mozna podpiac inne radio i konsola zostaje)
3. jezeli tak sie nie da i trzeba wyjac cala konsole, to jak wtedy jest z klimatyzacja i wszystkimi innymi przelacznikami na konsoli, ktore nie dotycza radia (trzeba instalowac swoje?)
4. moze ktos robil taka przerobke audio i moze polecic warsztat (Warszawa), lub konkretnych producentow audio do takiego przedsiewziecia

Z gory dzieki za wszelkie info.

Pozdrawiam,

Przemek

#2 Mikolaj

Mikolaj
  • Forumowicz
  • 3396 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 10:37, 27.03.2009

ja robilem dopiero co audio, ale bez wymiany radia, tzn wzmacniacz, subwoofer, wymiana glosnikow z przodu. ale mam zamiar tez wymienic jednostke(dodac). Mam wytypowane radia, czekam na opinie z firmy gdzie robilem.
Oryginalny panel musi zostac, on steruje klima, nie da sie go zastapic.
Nowe radio wsadza sie pod ten panel, zamiast schowka, uzywajac tego: http://www.robex.org...adio-p-841.html
Podlacza sie tez interfejs do sterowania radiem z seryjnego panela na kierownicy.


[ Dodano: 2009-03-27, 10:35 ]

Grzebalem troche w necie i okazuje sie, ze da sie zastapic oryginalny panel.
Tyle, ze tracimy wyswietlacz, a nowy panel wg mnie nie jest za piekny.



Grzebalem dalej i znalazlem to do kupienia w polsce, ale cena :k

http://www.bartex-ca...roducts_id=4880

Accord i-CTDi Sport Sedan 2007
Jazz 1.4 ES 2002
CB600F Hornet 2009


#3 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 11:02, 27.03.2009

Faktycznie - z ceną to przesadzili troszkę :k
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 11:51, 27.03.2009

no i wygląd pozostawia wiele do życzenia!!!!!

#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:36, 27.03.2009

Juz lepiej w schowku zamontowac ....bo to to nie dosc ze drogie to i wygladu nie ma :k

#6 Mikolaj

Mikolaj
  • Forumowicz
  • 3396 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 21:38, 27.03.2009

No nie ma wygladu, i lipa, bo nie widac jaka tempereture sie na climatronicu ustawilo :-/
Wrzucilem jako ciekawostke, ze jest taka opcja.

Accord i-CTDi Sport Sedan 2007
Jazz 1.4 ES 2002
CB600F Hornet 2009


#7 malin_f1

malin_f1
  • Forumowicz
  • 1165 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:44, 27.03.2009

a klima dwustrefowa jak ?? ale szajs... Mikołaj przyjacielu nie kupuj gotowca w miejsce schowka tylko niech ci dorobią z żywicy (obiją skórą albo skajem) ramkę tak żeby radio było zasłonięte fabrycznym zamknięciem schowka będzie profi wykonane i bezpieczne :) koszt góra 200pln
F1

#8 Adas

Adas
  • Forumowicz
  • 59 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:01, 29.03.2009

Malin a wyjmowałes ten srodkowy schowek? Widziałes jak biegna prowadnice tej przedniej bramki z niby karobnu? Ze względu na droge prowadzenia tej ruchomej bramki (tak to nazwijmy umownie) trzeba by było montować radio na dole schowka, co by juz było niewygodne w obsludze bo lewarek skrzyni przeszkadza. Duzo lepiej jest wyżej pod samym sterowaniem klimy. Poza tym ten gotowiec to jest po prostu do tego celu i nic nie trzeba kombinować. Ja tez w to keidys wejde.
Martwi mnie tylko brak do naszego accorda modułu sterowania radiem przyciskami w kierownicy w radiach kenwood - a takie bym wolał od alpine ze wzgledu na fakt ze sie nie przepłaca za markę, a brzmienie tez jest super (mam tu na mysli modele z 24 bitowymi przetwornikami Wolfsona).

#9 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:31, 30.05.2009

Witam .Panowie Zamontujcie Sobie tak jak ja mam prosze oto photo tylko troszke stare tak wygladaly poczatki pózniej dodam lepsze ;)
Dołączona grafika

#10 Nuku

Nuku
  • Forumowicz
  • 67 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:32, 30.05.2009

fajna sprawa nie powiem ale oglądać wyświetlacz możne chyba tylko pasażer z tylu trzymając głowę w okolicach ręcznego :-P

#11 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 10:23, 31.05.2009

Witam. Mylisz sie muj drogi kolego wszystko widac ladnie wyswietlacz jest pionowo wiec kierowca tez widzi a przeciez nikt nie siedzi na kierownicy :)
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#12 Mikolaj

Mikolaj
  • Forumowicz
  • 3396 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 14:44, 31.05.2009

kinio23, nie wklejaj w kazdy post o audio tych samych zdjec. W jednym watku, sa one tak samo dobrze widoczne. Jak tak bardzo czujesz potrzebe zaistnienia w tych wszystkich watkach, wklejaj poprostu odnosnik do watku, gdzie sa zdjecia.

Accord i-CTDi Sport Sedan 2007
Jazz 1.4 ES 2002
CB600F Hornet 2009


#13 Nuku

Nuku
  • Forumowicz
  • 67 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:16, 31.05.2009

+5 do lansu ?? :mrgreen:

#14 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:19, 31.05.2009

:mrgreen:




IPB Skin By Virteq