Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Spoiler Accord VII

VII

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
317 odpowiedzi w tym temacie

#91 Mikolaj

Mikolaj
  • Forumowicz
  • 3396 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport
  • KM:146
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 10:33, 02.01.2012

Z tym kawałkiem gumy to trochę uprościłem, bo nie jest jak uszczelka :-) O jakość to bym się nie martwił jakoś bardzo, chociaż widziałem u jednego z kolegów, że to się lekko odklejało na rogach. Całe stany ściągają to do tsxów, od tych chińczyków czy innego tajwanu, więc taka całkiem lipa to nie może być. Zależy też z pewnością jaki model tego lipa.
  • 0

Accord i-CTDi Sport Sedan 2007
Jazz 1.4 ES 2002
CB600F Hornet 2009


#92 BLiNK

BLiNK

    Rycerz Stance'u

  • Forumowicz
  • 872 postów
  • Skąd:Cincinatti
  • Silnik:K20
  • Wersja:Zbyt niska by była prawdziwa
  • KM:155KM
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 10:40, 02.01.2012

Pisalem do chlopakow z forum tsxclub i oni mi podeslali namiar na lipa ktorego chce zamawiac. Wiekszosc z nich jezdzi na tym i nikt nie narzekal ani na jakosc ani na montaz czy inne bajery z nim zwiazane.

Nawet te 600zl to do mnie za duzo a jak sie domyslam to Darek i tak rzucil cene domyslna i faktycznie niewiadomo ile by to kosztowalo :-)

Zrobmy tak, ze kto chce niech do srody przemysli. Pozniej sprawdzam kto wplacil i zamawiam. Nikogo nie zmuszam nie namawiam, nie naciskam :ok
Biore do siebie wiec przy okazji pomyslalem ze moge wziac wiecej. Nie chcialbym tez przeciagac tego zbyt dlugo tak wiec trzy dni namyslu i chcialbym dzialac. Zgoda Panowie? :B
  • 0

#93 tommi321

tommi321
  • Forumowicz
  • 80 postów
  • Skąd:Ostrołęka
  • Silnik:K20
  • Wersja:CL7
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:44, 02.01.2012

no właśnie o to odklejanie, odkształcanie się elementu martwię się najbardziej.

[ Dodano: 2012-01-02, 10:45 ]

Pisalem do chlopakow z forum tsxclub i oni mi podeslali namiar na lipa ktorego chce zamawiac. Wiekszosc z nich jezdzi na tym i nikt nie narzekal ani na jakosc ani na montaz czy inne bajery z nim zwiazane.

Nawet te 600zl to do mnie za duzo a jak sie domyslam to Darek i tak rzucil cene domyslna i faktycznie niewiadomo ile by to kosztowalo :-)

Zrobmy tak, ze kto chce niech do srody przemysli. Pozniej sprawdzam kto wplacil i zamawiam. Nikogo nie zmuszam nie namawiam, nie naciskam :ok
Biore do siebie wiec przy okazji pomyslalem ze moge wziac wiecej. Nie chcialbym tez przeciagac tego zbyt dlugo tak wiec trzy dni namyslu i chcialbym dzialac. Zgoda Panowie? :B


ok
  • 0

#94 shine

shine
  • Forumowicz
  • 426 postów
  • Skąd:WZ
  • Silnik:1,2
  • Wersja:zen
  • KM:130
  • Paliwo:PB
  • Rok:2014
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 10:58, 02.01.2012

Ja mam z ebay i jest fajny, ale jest miękki, po oparciu się o niego trochę się odkształca, ale spokojnie można go uformować do prawidłowej pozycji i tak jak Mikołaj pisał, troszku się odkleja na rancie, ale to może być wiele przyczyn, słabiej odtłuszczone miejsce przy montażu lub ktoś trzymał za taśmę. Ogólnie za te pieniądze to warto brać, ja mam go juz kilka lat, ze cztery chyba więc jednak polecam mimo tych drobnych ubytków.....a zapomniałbym, ja brałem odrazu malowany i w jednym miejscu jest zaciek więc taraz wolałbym pomalować sam. Jakby OEM był w dobrej kasie to też się dopisuję do listy chętnych.
  • 0

#95 BLiNK

BLiNK

    Rycerz Stance'u

  • Forumowicz
  • 872 postów
  • Skąd:Cincinatti
  • Silnik:K20
  • Wersja:Zbyt niska by była prawdziwa
  • KM:155KM
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 11:01, 02.01.2012

Odnosnie malowanie to faktycznie roznie z tym bylo. Srebrny wchodzil nieco w niebieski/blekit, rozne odczucia co do jakosci malowania dlatego wolalem bez malowania i kazdy zrobi to pod siebie jak nalezy.

W srode w okolicach poludnia sprawdzam konto i zamawiam tyle sztuk ile wplat bedzie zeby nie przeciagac tego tygodniami :-/
  • 0

#96 tommi321

tommi321
  • Forumowicz
  • 80 postów
  • Skąd:Ostrołęka
  • Silnik:K20
  • Wersja:CL7
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:59, 04.01.2012

Rezygnuję.
  • 0

#97 Adas

Adas
  • Forumowicz
  • 59 postów
  • Skąd:podlaskie
  • Silnik:2,0
  • Wersja:Comfort Plus
  • KM:177
  • Paliwo:PB
  • Rok:2013
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:55, 04.01.2012

Jakościowo to jest całkiem niezłe, malowanie nie schodzi itd. Ja miałem taśmę 3m dwustronną to podokładałem na końcach tak by nie było otworków między dwiema taśmami. Tak jest już z dwa lub 3 lata i nic nie odchodzi. Warunkiem jest przyklejanie go po podgrzaniu, kiedy końce nie próbują się wyprostować i taśma może złapać skutecznie.
  • 0

#98 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:47, 04.01.2012

Panowie, jest szansa jeszcze na dopisanie się do listy chętnych na zakup spoilerka...?
  • 0

#99 BLiNK

BLiNK

    Rycerz Stance'u

  • Forumowicz
  • 872 postów
  • Skąd:Cincinatti
  • Silnik:K20
  • Wersja:Zbyt niska by była prawdziwa
  • KM:155KM
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 21:04, 04.01.2012

Urban1983, Wyslalem PW :B
  • 0

#100 kawszyn

kawszyn
  • Forumowicz
  • 53 postów
  • Skąd:Wrocław
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:18, 06.01.2012

BLINK wyslalem PW w sprawie ducka:)
  • 0

#101 BLiNK

BLiNK

    Rycerz Stance'u

  • Forumowicz
  • 872 postów
  • Skąd:Cincinatti
  • Silnik:K20
  • Wersja:Zbyt niska by była prawdziwa
  • KM:155KM
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 17:24, 06.01.2012

Odpisalem :ok
  • 0

#102 Gilotyn@

Gilotyn@
  • Forumowicz
  • 526 postów
  • Skąd:Łochów
  • Silnik:K20
  • Wersja:Custom-R
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 15:18, 07.01.2012

To jak zamawiamy ?
Przelewać kaskę ?
  • 0

#103 BLiNK

BLiNK

    Rycerz Stance'u

  • Forumowicz
  • 872 postów
  • Skąd:Cincinatti
  • Silnik:K20
  • Wersja:Zbyt niska by była prawdziwa
  • KM:155KM
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 21:49, 08.01.2012

Tak wiec panowie. Zamowione :B

Tajemnica jest kto zamawial czy moge napisac od kogo otrzymalem wplaty? W razie jakby ktos chcial sie upewnic czy jego pieniadze do mnie dotarly prosze pisac PW. :ok

Ogolnie myslalem ze ugralem cos na korzysc nizeszj ceny. Jednak okazalo sle, ze gosc od ktorego to zamawialem pomylil adresy mailowe i zamieszal mi w glowie po czym napisal, ze tamta wiadomosc doszla do mnie pomylkowo. :-/ Myslalem, ze oddam kazdemu na jakas flaszke.

Obym nie stracil glowy za to zamowienie jak sie okaze, ze ducktail nie bedzie sie podobal. Jednak staralem sie wybrac najlepsza opcje gdyz poczatkowo szukalem tylko dla siebie wiec byle dziadostwa wziac nie chcialem. Co wiecej wzialem na "zapas" ducktaile w razie gdyby wypadly dobrze i ktos jeszcze by chcial. Jak nie to pojda na allegro, a w chwili gdy nikt ich nie kupi ugotuje sobie z nich zupe :mrgreen:

To teraz czekamy na paczke :B
  • 0

#104 _Qba_

_Qba_
  • Forumowicz
  • 53 postów
  • Skąd:Bydgoszcz
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:200
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:51, 08.01.2012

No to czekamy :-)
  • 0

#105 iwan

iwan
  • Forumowicz
  • 640 postów
  • Skąd:BBłota
  • Silnik:2,0
  • Wersja:Latajacy Dywan
  • KM:155 reszta pasie sie w przydrożnym rowie
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CL 7
Reputacja: 22
Super

Napisano 01:17, 11.01.2012

Kolego BLINK piszesz ze zamowiles na ,,zapas'' ,a ja czekalem na wiadomosc od Ciebie bo na PW napisales ze zalapie sie jak ktos zrezygnuje.
No to jak to jest. Moze napiszesz na forum w jakiej cenie zamowiles. Bo nie wiem czy w dalszym ciagu czekac az ktos sie wykruszy czy zrezygnowac. Tylko nie wiem czy czekc skoro zamowiles wiecej sztuk na handel.
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq