Skocz do zawartości


RODO w HAKP

kierunkowskazy - opóżnienie w wyłączeniu


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:42, 21.03.2009

Witam Serdecznie,

Zastanawiałem się czy jest możliwe do zrobienia taki efekt jak np w fordach ( modeo, focus ). Chodzi oto, że jak delikatnie dotyka się włacznik migacza i puszcza to on działa jeszcze przez 1-2 sekundy.


Próbował ktoś kiedyś coś takiego zrobić by chyba nie powinno być to trudnie ?

pozdrawiam

#2 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 16:38, 21.03.2009

Również taki efekt jest w Seatach co mnie bardzo denerwuje, bo kiedyś jadąc tatulowym Seatem mało co bym wypadku nie spowodował przez to durne miganie :k Jechałem prosto i zbliżałem się do dwóch skrzyżowań (jedno i za jakieś 20m drugie) przed pierwszym jakieś 10-30m zaczyna się dodatkowy lewy pas do jazdy w lewo lub prosto. Ja aby nie zmieniać pasa zaraz po przejechaniu skrzyżowania bo jest bardzo krótki odcinek (na drugim lewy pas jest tylko do jazdy na wprost i prawy tylko w prawo) postanowiłem właśnie, że zmienię pas na tym wcześniejszy. Niestety w innym autku wjeżdżając na zaczynający się nowy pas mignął bym raz kierunkiem i śmigam prosto a w Seacie kierunek zaczął migać, wyjeżdżający z lewej bus pomyślał że skręcam (co jest oczywiste) i wjechał na skrzyżowanie ja miałem na szczęście małą prędkość i w ostatniej chwili oprzytomniałem, że w tym aucie będzie to oznaczać chęć skrętu w lewo i zaraz zwolniłem. I jak się okazało zatrzymałem się przed bokiem busa, w którym facet pomachał rękami i pojechał a ja nieszczęsnym Seacikiem ruszyłem dalej :oops:
Wybacz, że moja odpowiedź jest trochę nie na temat ale może powstrzyma Cię mój opis od planowanych zmian w autku ;-)

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 12:17, 22.03.2009

Pewnie masz racje, ze nie w kazdym przypadku taka funkcjonalnosc sie sprawdza. Ja sie caly czas jednak nad tym zastanawiam. :sl

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:12, 22.03.2009

Ten moduł jest w nowej wersji Accorda (VIII).
Jak się go wyczuje - jest super, można sterować czy chce się pojedyńcze mignięcie czy kilka.
Można popytać w ASO jaki moduł za to odpowiada......




IPB Skin By Virteq