Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Utrata mocy przy wysokich obrotach 2.0 TDI


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 uzar

uzar
  • Nowy
  • 5 postów
  • Skąd:Ostróda
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:16, 25.09.2011

Witam. Mam od pół roku Accorda V 2.0 TDI i jak do dzisiaj nie było z nim żadnych problemów... ale jadąc 180/h w pewnym momencie poczułem brak mocy... tak jak by wyłączyła się turbina... nie miał siły ciągnąć... nigdy wcześniej tak nie miałem przy 180 miał jeszcze siłę przyśpieszyć do 190 i to bez najmniejszych problemów... i później jadąc poczułem to samo przy niższej prędkości... jak by kompletnie wyłączyła się turbina... nie mam pojęcia czy to może być już koniec tej turbiny czy to może tylko jakaś uszczelka strzeliła nie wiem zaglądając pod maskę koło turbo były widoczne ślady spalin... z góry dzięki za pomoc ;)
  • 0

#2 Guest_Wilu_*

Guest_Wilu_*
  • Guests

Napisano 19:27, 25.09.2011

Może być turbina lub któraś sonda
  • 0

#3 uzar

uzar
  • Nowy
  • 5 postów
  • Skąd:Ostróda
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:44, 25.09.2011

wlaśnie to jest dziwne że ona normalnie pracuje na niskich obrotach tylko przy wysokich się wyłącza i to też dosłownie jest chwila, bo po chwili zaczyna znów działać.
  • 0

#4 gaber

gaber
  • Forumowicz
  • 32 postów
  • Skąd:Złotoryja
  • Silnik:itd
  • Wersja:S
  • KM:105
  • Paliwo:ON
  • Rok:2000
  • Nadwozie:SHHCH
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:50, 26.09.2011

Witaj
Sprawdż przed turbiną przy dolocie jest taki gumowy łącznik, sprawdż czy on nie jest (pęknięty lub nadpalony od wydechu , u mnie był i brał lewe powietrze )u mnie to było przyczyną spadku mocypo wymianie jak ręką .....
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq