Skocz do zawartości


RODO w HAKP

VI

Nawigacja seryjna w VI genie może działać! :)

VI

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:02, 19.03.2009

Znalazłem człowieka w Pruszkowie który zmienia czytnik okablowanie i jeszcze jakas przeróbka dzieki czemu działa oryginalna nawigacja w VI gen!!
Bez problemu działa i ekran i sterowanie i wyciszanie systemu audio Bose (fabryczny) i dźwięki polskich komunikatów nawigacji z głośników audio.

Koszt: 700zł (sprzęt i montaż) + 350zł (oryginalna mapa, ale jbc ja mam taka wiec bym uzyczył)

Rozmawiałem z człowiekiem i jesli by ktoś ze mną sie zdecydował na montaż to po 650zł, wiec może przy 3 osobach policzyłby po 6 stówek

Czas montażu: 4-5 h

Sądze, że to naprawde ciekawa oferta, ktoś chętny?? :-)

#2 skubiszek

skubiszek
  • Forumowicz
  • 2301 postów
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 23:31, 19.03.2009

szkoda że tak daleko.. ale 700 zł to jego navka czy trzeba już mieć swoją ? to w sumie nie problem na allegro zakupić...

Wowi Funclub- Kuzyn od strony brata ojca po matce chrzestnej stryjenki 😂😂


#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 07:22, 20.03.2009

Trzeba miec swoja, która typ wyposazy w nowy czytnik i przerobi, no cena naprawde spoko, bo kiedys jedna firma z pod Warszawy chciała sie tym zając, wstawiajac jakis moduł sterujacy i cos tam i chcieli 1700zł

#4 skubiszek

skubiszek
  • Forumowicz
  • 2301 postów
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 11:30, 20.03.2009

ale tylko navkę tak czyli ekran i puchę czy wszystko włącznie z okablowaniem ? sory Strzechu za pytanka ale po prostu navi przyklejona do szyby to nie to samo co taka którą można mieć fabrycznie i działającą

Wowi Funclub- Kuzyn od strony brata ojca po matce chrzestnej stryjenki 😂😂


#5 ahaman

ahaman
  • Forumowicz
  • 80 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:54, 20.03.2009

Koledzy, z tego co wiem, to nie wymaga żadnej magii - po prostu czytnik należy wymienić na ten, który miały wersje po liftingu (Blaupunkt DX jeśli dobrze pamiętam).

Ja również zastanawiałem się co zrobić z moją fabryczną navi i stwierdziłem, że nie będę kombinował. Kupiłem sobie dużą (2DIN) stację multimedialną z 7" dotykowym ekranem, gdzie mogę np. wgrać Automapę. Ponadto mam odtwarzacz DVD, DivX, możliwość podłączenia kamery cofania. Moim zdaniem to znacznie lepsze i nowocześniejsze rozwiązanie niż kombinowanie ze starą navi.
Niedługo montuję u siebie stację, więc jeśli ktoś chce to mogę mu odsprzedać fabryczne navi.

Pozdrawiam,
Andrzej


#6 skubiszek

skubiszek
  • Forumowicz
  • 2301 postów
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 13:10, 20.03.2009

dawno Cię kolego nie było na forum :-) pokaż fotkę jaka to stacja ? i ile za navi?

Wowi Funclub- Kuzyn od strony brata ojca po matce chrzestnej stryjenki 😂😂


#7 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 13:56, 20.03.2009

Koszt: 700zł (sprzęt i montaż) + 350zł (oryginalna mapa, ale jbc ja mam taka wiec bym uzyczył)


:k chora cena absolutnie nie jest warta jakości. Za 300 PLN kupujesz nawigację i co mies. masz nowe punkty fotoradarów i częste aktualizacje map. Szefo chyba kokosów na tym nie zbije :>

Koledzy, z tego co wiem, to nie wymaga żadnej magii - po prostu czytnik należy wymienić na ten, który miały wersje po liftingu (Blaupunkt DX jeśli dobrze pamiętam).


Również jestem tego zdania ale ja swoją już odpuściłem i nic z nią nie będę robił.

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#8 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:16, 20.03.2009

No zgadza sie ze mozna zamontowac zmieniarke i kable po lifcie ale wez taka znajdz :/ szukał juz ktorys miesiac i bezskutecznie.... a gosc montuje jakas inna zmianiarke, daje inne kable i jakos to programuje by razem chulalo

Skubiszek szczerze to juz nie wiem czy wystarczy sam ekran czy trzeba tez jakas puche itp...

Siwy cena moze i sporo ale patrzac na wczesniejsze seriwsy co chialy to zrobic to sadze ze bardzo konkurencyjna...
Skoro mam fabrycnz navi to nie chce przyklejac do szyb dodoatkowych, chcialbym z tej kozystac

Ahaman tez myslalem o jakiejs stacji multimedialnej, ale to tez kosztuje, ze 2 razy wiecej niz ta opcja i do tego nie koniecznie moze pieknie wygladac...

#9 ahaman

ahaman
  • Forumowicz
  • 80 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 03:24, 22.03.2009

Kolega Sowy ma rację - cena chora i naprawdę lepiej troszkę dołożyć i kupić sobie nowoczesną stację multimedialną.

StRz3cHu - zgadza się, ciężko trafić na komputer navi z wersji po lifcie. Towar deficytowy podobnie jak podłokietnik - ja na swój polowałem jakieś pół roku! I w końcu się udało. :-)

Ja kupiłem sobie coś takiego: http://www.allegro.p...v_mp3_2din.html
Jest to chińczyk, ale za to nie kosztował 7-8 tyś. jak produkty np. Alpine czy Pioneer tylko 1250 zł. Fakt, że większość chińskich stacji ma strasznie wieśniacki wygląd (jakieś srebnre, błyszczące przyciski, napisy, gałki na przednim panelu - różne wynalazki już widziałem) a ja chciałem coś najprostszego (ładnego) z wyglądu - żeby nie miało żadnych przycisków i napisów. Szukałem trochę i udało się.
Z tego co wymierzyłem to po instalacji tej stacji będę mógł zostawić oryginalną ramkę (po lekkim dopasowaniu) z napisem "Honda Navigation System". Dzięki temu będzie to wygładało jak sprzęt fabryczny i nie będzie kusić złodziei.

Pozdrawiam,
Andrzej


#10 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:51, 09.03.2010

Tu macie link do strony faceta... nawet moje foto z navi jest ;-)
http://grzegorz1969....8-01-upgreat-DX

#11 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 19:52, 09.03.2010

O... ja piernicze ... ale cena :shock:

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#12 tmc

tmc
  • Forumowicz
  • 633 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:12, 09.03.2010

Kupiłem sobie dużą (2DIN) stację multimedialną

jak byś mógl podac nazwe i model bo aukcja znikla z allegro. Ewentuanie foto.
Moja Hańcza http://www.accordklu...p=106949#106949
=== ZAPRASZAM PO PORTFEL, TOREBECZKE ===
http://allegro.pl/Sh...Show?id=1600961

#13 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:55, 09.03.2010

Siwy, 3 posty wyżej też komentowałeś tą samą cenę :mrgreen:

#14 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 12:16, 10.03.2010

bo taką cenę będę komentował za każdą wypowiedzią ;-)

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.





IPB Skin By Virteq