Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

pokrowce na fotele


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 AndyK

AndyK
  • Forumowicz
  • 167 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:55, 19.03.2009

Witam
Czy mam sie czymś kierować kupując pokrowce na siedzenia? Zaraz pewnie ktos napisze wniosek o wykreślenie mnie z forum :lol: . Muszę/chce mieć pokrowiec na tylną kanapę ponieważ moje szkodniki gotowe są zniszczyć, zanieszyścić i zmieszać z błotem wszystko na swojej drodze. W poprzednim aucie prałem tapicerke co kwartał i teraz chce tego uniknąć.
rodzice-klubowicze mnie zrozumią :mrgreen:
tak więc czy w związku ze sposobem składania tylnej kanapy czy jakim kolwiek innym powodem muszę na coś zwracać szczególną uwagę?
dziękuję za poradę.
AndyK

#2 Mikolaj

Mikolaj
  • Forumowicz
  • 3396 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 19:59, 19.03.2009

Ja kupilem tylko taki ochraniacz na oparcie fotela przedniego (oslona przed wszedobylskimi nogami). Zapina sie za zaglowek. Na tylnej kanapie, tam gdzie jest material stoi fotelik, wiec wszelki syf na nim laduje ;-). Gorzej ma ten plastik na progu, ale ostatnio chyba udalo mi sie wytresowac corke, zeby przekladala noge, a nie stawala na nim ;-)

Accord i-CTDi Sport Sedan 2007
Jazz 1.4 ES 2002
CB600F Hornet 2009


#3 AndyK

AndyK
  • Forumowicz
  • 167 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:27, 19.03.2009

ochronę na oparcie mam opracowaną. Syn ma z zygzakiem mcqueen córka z kubusiem p.
Problem jest właśnie z kanapą. ląduje tam wszystko co przez chwilę nie jest potrzebne. czasem się soczek wyleje, itd. kładłem pod foteliki koc ale to kiepsko wygląda.

trzeba będzie się udać do jakiegoś sklepu tunningowego he he he
pzdr
A




IPB Skin By Virteq