Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Kokpit - demontaż


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:02, 17.03.2009

Jak rozebrac caly kokpit wraz z wymontowaniem kolumny kierowniczej, dmuchawy wszystkiego z przodu, dmuchawa, wiazki kabli itd. mam manualna klimatyzacje a mam automatyczna od innego accorda czy dam rade to przelozyc i w jaki sposob to zrobic??

#2 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 14:11, 17.03.2009

uuu człowieku, myśle że porywasz się z motyka na słońce.
Odpuść sobie bo tylko narobisz sobie problemów.

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK


#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:20, 17.03.2009

juz zaczolem rozbierac, wymontowalem dzis cala deske, zostalo wzmocnienie przez szerokosc auta, dmuchawy kable, przewody itd. moze ktos juz rozbieral caly kokpit do golej blachy grodziowej i moze mi cos podpowiedziec. najlepiej jakby byly jakies fotki...

#4 skubiszek

skubiszek
  • Forumowicz
  • 2301 postów
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 14:29, 17.03.2009

a zrób swoje foty i pokaż jak to wygląda?

Wowi Funclub- Kuzyn od strony brata ojca po matce chrzestnej stryjenki 😂😂


#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:01, 17.03.2009

ja rozbieranie mam już za sobą jak montowałem audio, nie mogłem dostać się do kabiny z kablami zasilającymi do wzmacniacza.
Więc od strony pasażera prawie wszystko było wymontowane :-P

#6 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 22:56, 17.03.2009

a mam automatyczna od innego accorda czy dam rade to przelozyc i w jaki sposob to zrobic??

A czy posiadasz sam panel klimatronika czy również kable ?? Czy kable posiadasz również z czujnikami takimi jak:
- czujnik nasłonecznienia, który znajduje się pod przednią szybą - na środku, między nawiewami szyby
- czujnik temperatury wewnątrz auta, który jest "pod kierownicą".
Nie wiem jak jest w manualnej klimie ale prawdopodobnie sterowanie kierunkiem nawiewu jest mechaniczne a w automatycznej za pomocą silniczków, również coś takiego też trzeba będzie prawdopodobnie wymienić.

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.





IPB Skin By Virteq