Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Podłączenie poduszki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 wojtek8830

wojtek8830
  • Forumowicz
  • 139 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2jz
  • Wersja:....
  • KM:???
  • Paliwo:PB
  • Rok:1998
  • Nadwozie:jzs160
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:06, 24.08.2011

Koledzy taka proźba jest. Jak by ktoś mógł mi podać jakąś rozpiskę co jest co do taśmy ait bag. mianowicie kostka idąca z pod kierownicy jest sześcio pinowa i taśma też powinna być a wymieniłem. wiem że jeden pin jest od klaksony dwa są od tempomatu i dwa są od poduszki. tylko które są które? nie chce na oślep podłączać poduszki więc jak by ktoś miał jakieś foto/rysunek z manuala... chodzi mi oczywiście o taśme od accorda CD7 z przedliftu.

[ Dodano: 2011-08-24, 23:42 ]
http://allegro.pl/ho...1783211636.html o coś takiego mi chodzi. Jest tu dość szeroka zółta kostka 6-pinowa i który pin za co odpowiada :-) Znalazłem kilka manuali ale w nich nic nie ma. Jest tylko że kostka jest 6-cio pinowa i tyle. może ktoś ma coś mądrzejszego :D
  • 0

#2 zibi

zibi
  • Forumowicz
  • 164 postów
  • Skąd:Lublin / IRL
  • Silnik:2,2
  • Wersja:Executive
  • KM:147
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CN1
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:38, 24.08.2011

Z tymi fotkami to się nie postarałeś bo to tak jak z wróżeniem z fusów kawy , w BMW ścieżki w taśmie do air bag są grubsze od pozostałych do tego przewody przed i za taśmą powinny być koloru żółtego lub żółtego + ? . Niewiele wniosłem do tematu ale może Cię to jakoś naprowadzi na właściwy temat .
  • 0

:B Pozdrowionka :B
-----------------------------------------------------------------


Niech będzie błogosławiony człowiek , który
nie mając nic do powiedzenia powstrzymuje się
od ubrania tego faktu w słowa


#3 wojtek8830

wojtek8830
  • Forumowicz
  • 139 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2jz
  • Wersja:....
  • KM:???
  • Paliwo:PB
  • Rok:1998
  • Nadwozie:jzs160
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:29, 25.08.2011

problem jest w tym że wszystkie ścieżki są tego samego koloru takiej samej grubości etc. fotka była tylko poto żeby pokazać o którą kostke chodzi bo 3 kostki są 2-u pinowe a tylko jedna jest 6-cio pinowa.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq