Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

dziwne odgłosy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#31 ben

ben
  • Forumowicz
  • 80 postów
  • Skąd:Grójec
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:14, 11.10.2011

Panowie ogarnałem te dziwne dzwięki przy ruszaniu nareszcie,a wiec tak zakupiłem całą półoś z przegubami wymieniłem wyjeżdżam z warsztatu a tu puk tak samo jak przed wymianą no mało szlak mnie nie trafił :k ale się nie poddałem zacząłem szukać i znalazłem żródło stukania była to poduszka silnika ta z lewej strony autka koło pasków a mianowicie jedna śrubka była nie dokręcona dosłownie pół obrotu i nastała błoga cisza nareszcie :mrgreen:
  • 0
Power of dreams

#32 xxxmariusxxx

xxxmariusxxx
  • Forumowicz
  • 558 postów
  • Skąd:Otwock
  • Paliwo:PB
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:58, 09.11.2011

U mnie od jakis 3 dni mam podobnie, tyle ze nie za kazdym razem, jak normalnie przyszpieszam na pelnych obrotach to slysze takie puk przy zmianie z 1-2 i 2-3, na wyzszch biegach cisza, mysle ze to moze byc jakas poduszka skrzyni, albo silnika, musze podumac denerwuje mnie to, tak samo dzis stalem na podworku i wrzucilem wsteczny i puszczalem szybko sprzeglo do zalapania, przy takich szybkich ruchach slychac to puk, tak samo bylo na 1-wszym biegu. Ma Ktos jakies pomysly? W weekend zaczne od sprawdzenia wszystkich poduch, skrzyni i silnika, jak to nie bedzie to, to moze przeguby wewnetrzne padaja?
  • 0

#33 Michas

Michas
  • Forumowicz
  • 95 postów
  • Skąd:Bydgoszcz
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 11:45, 11.11.2011

zacząłem szukać i znalazłem żródło stukania była to poduszka silnika ta z lewej strony autka koło pasków a mianowicie jedna śrubka była nie dokręcona dosłownie pół obrotu i nastała błoga cisza nareszcie :mrgreen:

Możesz dokładniej opisać gdzie ta poduszka jest. z kanału to trzeba robić? Mi coś z lewej strony z przodu puka jak szybko puszczam sprzęgło ruszając do przodu jak i do tyłu. No i jak już jade np na "jedynce" i nagle wcisne gaz do dechy to słychać ewidentnie że coś jest luźne więc to ta poducha mam nadzieję :-/
  • 0
Only Honda :)

#34 2vpc

2vpc
  • Forumowicz
  • 72 postów
  • Skąd:Jarosław
  • Silnik:1.8
  • Wersja:Sport
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:2001
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:08, 11.11.2011

ja podobnie mialem gdy wulklanizator nie dokrecil mi (po zdjeciu z podnosnika) kola. przez przypadek to zobaczylem, dokrecilem i cisza. a nie dokrecil mi bo jak sobie przypomnialem to ten co mo opuscil auto poszedl gdzies i przyszedl drugi i nie dokrecil bo pewnie myslal ze tamten to zrobil, zagmatwane :P:P no ale ja tak mialem.
  • 0
Hondą trzeba jeździć tak jak by się Ją przed chwilą ukradło...

#35 Michas

Michas
  • Forumowicz
  • 95 postów
  • Skąd:Bydgoszcz
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 10:33, 12.11.2011

nie to nie koła bo sam dokręcam 8-) .
  • 0
Only Honda :)

#36 ben

ben
  • Forumowicz
  • 80 postów
  • Skąd:Grójec
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:44, 13.11.2011

Panowie sprawdzcie te boczne poduchy czy sa dokrecone,bo ja wpakowalem kase w całą półoś z przegubami a tu taki zonk jedna srubka poluzowana :k
  • 0
Power of dreams

#37 xxxmariusxxx

xxxmariusxxx
  • Forumowicz
  • 558 postów
  • Skąd:Otwock
  • Paliwo:PB
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:15, 13.11.2011

Panowie sprawdzcie te boczne poduchy czy sa dokrecone,bo ja wpakowalem kase w całą półoś z przegubami a tu taki zonk jedna srubka poluzowana :k


Co Ty gadasz? kurde to u Mnie zapewne to samo jest...jutro wjade na garaz po powrocie z pracy i posprawdzam, bo mam tak jak Ty (miales) na 1 i wstecznym i przy zmianie biegu z 1-2 i 2-3 takie puk i to nie zawsze...Taka *cenzura*a ale irytujaca.

[ Dodano: 2011-11-18, 00:17 ]
Kurde u Mnie zauwazylem jeszcze jedna opcje, jak jest zimny to jest jakby ok, natomiast jak sie nagrzeje i przejade ok 20 Km to wtedy te odglosy sie ujawniaja :?: Jakas masakra, musze jeszcze jutro raz testa zrobic, a w Sobote na podnosnik podjade (zobaczymy co wyjdzie) mam tez jakies minimalne stuki w zawieszeniu i zapewne to Gumy Stabilizatora przod.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq