Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Xenony problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:56, 05.08.2011

Witam . Mam oryginalne xenony problem w tym że zasięg ich jest tragiczny w nocy nie jadę więcej niż 60 km/h nic nie widzę. Sprawdziłem czujniki poziomowania na przednim lewym wahaczu i na tyle środek koszmar nie działają to pewne ale też w takim wypadku nie będzie działał silniczek regulacji ( nic nie brzęczy) po włączeniu świateł. Próbowałem regulować ręcznie lewo prawo perfekcja wszystko ok jeśli chodzi o góra dół jest skala ale mogę tylko niżej bo wyżej już się nie da :( Jak to jest uszkodzony jest silniczek regulacji czy w wypadku gdzie czujniki są niesprawne silniczek nie będzie działał ? Czy po wymianie czujników poziomowania wszystko wróci do normy ? pytam bo mogę kupić za 300 zł i nie wiem czy jest sens. Na forum jest manual jak to wyczyścić ale ścieżki na dekielku który się przykręca ( mówimy o samym czujniku ) są ... raczej ich nie ma :( wiec nie wiem czy regeneracja się powiedzie... Będę wdzięczny za wszelką pomoc.
  • 0

#2 HAWARD

HAWARD
  • Forumowicz
  • 742 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała
Reputacja: -1
Neutralna

Napisano 14:26, 06.08.2011

U mnie też tak jest że czujniki położenia działają po dłuższej chwili, nie tak jak w innych autach (zaraz po przekręceniu).
Nie wiem o jakiej "skali" piszesz ale masz możliwość wypoziomować sobie ręcznie śrubokrętem od góry lampy.
Co do usterkowości to uważaj kupując regulatory położenia, bo możesz kupić w gorszym stanie niż masz (to urok ich umiejscowienia). Silniczki w lampach na 99% masz dobre.
Pozdro
  • 0
Karawan by HAWARD www.antenybielsko.pl

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:50, 06.08.2011

własnie o to chodzi ze regulując śrubokrętem mam na maksa i już dalej nie chce pójść mogę tylko regulować w dół w góre jest na max i dalej mało :( ma ktoś jakiś pomysł ? moze silniczek poziomowania na maxa poszedł w dół i przez to taki problem zna ktos sposób żeby go trochę podciągnąć do góry ?
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq