Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Woda z tyłu na wykładzinie!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zygiwariat

Zygiwariat
  • Forumowicz
  • 33 postów
  • Skąd:Kraków
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:39, 25.07.2011

Znowu mam wodę tyle że tym razem z tyłu za siedzeniem pasażera.Po demontażu kanapy i odchyleniu wykładziny wydaje mi się że cieknie spod mocowania fotela do nadwozia. Czy jest to możliwe? A może ktoś już miał podobny problem?
  • 0

#2 Zygiwariat

Zygiwariat
  • Forumowicz
  • 33 postów
  • Skąd:Kraków
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:19, 25.07.2011

Podwozie mam zroweiuteńkie :-D Ale dowiedziałem się od sąsiada że w nocy lało jak ... ! A woda którą miałem pod wykładziną wcale nie śmierdziała :-/
  • 0

#3 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
  • Skąd:ZS
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 19:32, 25.07.2011

przeabiałem to, bez ściągnięcia tapicerki będzie ciężko namierzyć nieszelność, ale skoro cieknie na postoju to pewnie
leci z góry, czyli łączenia blach :-/

najlepiej ściągnij boczki ze słupków (tył i środek) i poproś kogoś niech leje wodą,
porozkładaj gazety żeby nie przegapić nawet kropli
  • 0
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#4 Zygiwariat

Zygiwariat
  • Forumowicz
  • 33 postów
  • Skąd:Kraków
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:30, 25.07.2011

Spróbuję jutro z rana w pracy ;-)
  • 0

#5 mip

mip
  • Forumowicz
  • 23 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:36, 26.07.2011

Znowu mam wodę tyle że tym razem z tyłu za siedzeniem pasażera.Po demontażu kanapy i odchyleniu wykładziny wydaje mi się że cieknie spod mocowania fotela do nadwozia. Czy jest to możliwe? A może ktoś już miał podobny problem?


Znam podobny przypadek. W samochodzie pojawiła się masa wody. Powodem nie była przegryziona podłoga, ale zapchane kanały wentylacyjne. Przez kilka lat igły z modrzewia tak pozatykały kanały, że w trakcie deszczu woda znalazła nowe ujście - do kabiny.
  • 0

#6 Zygiwariat

Zygiwariat
  • Forumowicz
  • 33 postów
  • Skąd:Kraków
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:30, 27.07.2011

Dzisiaj jadę do kumpla do garażu. Sprawdzimy kanały wentylacyjne.
  • 0

#7 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:12, 27.07.2011

Znowu mam wodę tyle że tym razem z tyłu za siedzeniem pasażera.Po demontażu kanapy i odchyleniu wykładziny wydaje mi się że cieknie spod mocowania fotela do nadwozia. Czy jest to możliwe? A może ktoś już miał podobny problem?


Znam podobny przypadek. W samochodzie pojawiła się masa wody. Powodem nie była przegryziona podłoga, ale zapchane kanały wentylacyjne. Przez kilka lat igły z modrzewia tak pozatykały kanały, że w trakcie deszczu woda znalazła nowe ujście - do kabiny.


Gdzie znajduja się kanaly wentylacyjne w accord V ? Bo mam podobny problem tylko mam sporo wody w pod przednimi dywanikami. Opisalem temat u siebie
  • 0

#8 Zygiwariat

Zygiwariat
  • Forumowicz
  • 33 postów
  • Skąd:Kraków
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:07, 28.07.2011

Po oglądnięciu spodu auta i wylaniu hektolitrów wody na dach okazało się że jest szczelne :-( Sam nie wiem ale mam wrażenie że woda dostawała się poprzez mocowanie fotela do karoseri (tunelu środkowego) Założyłem oring na śrubę i teraz się okaże. Dodam że śruba przechodzi na wylot.

[ Dodano: 2011-08-07, 10:27 ]
Teraz już wiem wszystko woda dostawała się przez drzwi. Odkleiła się folia która jest między tapicerką a drzwiami i przy dużych opadach ściekała woda w drzwi a tam częściowo wylatywała odpływami a częściowo wlewała się do kabiny po uszczelce i listwie na progu :-D Odkręcenie tapicerki i wylanie wiadra wody na dach dało mi odpowiedź :ok
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq