Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Jaki BOX wybrać


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 arek1600

arek1600
  • Forumowicz
  • 28 postów
  • Skąd:Lubelskie
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:18, 20.07.2011

Witam rozglądam się nad zakupem BOXu dachowego w oko mi wpadł Thule Spirit 780 może ktoś posiada taki jakieś spostrzeżenia :?: cichy głośny :?: Czekam na porady BOX będzie użytkowany w czasie wakacji i zimowych wypadów na narty.
Posiadam takie mocowanie http://hossa.pl/p,pl...anc s 2501.html
  • 0

#2 Kondzio

Kondzio
  • Forumowicz
  • 514 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 14:54, 20.07.2011

ja mam taki box juz od kilku lat i jestem zadowolony. Box jest dobrze wyprofilowany wiec tak do predkosci 100-120 km/h jakos bardzo nie chuczy ( inny ktory mialem jakis tani huczal kilkakrotnie glosniej). Do tej pory nie mialem z nim zadnych problemow :)
  • 0

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 07:47, 21.07.2011

Bardzo dobry box, miałem go pożyczonego w minionym sezonie na nartach i rewelacja. Dwa sezony temu miałem pożyczonego też Thule, model Pacyfic 600 i miał on ewidentnie większe opory powietrza, nawet musiałem go dokręcać bo się przesunął na belkach. Może akurat go źle dokręciłem ale później już na wszelki wypadek co jakiś czas go dokręcałem.
Porównując te dwa boxy Spirit oceniam na bardziej opływowy a przy tym równie pojemny, sztywniejszy i łatwiejszy w myciu. Pacyfic nie jest gładki tak jak Spirit, który mimo że był czarny dużo łatwiej było go wyczyścić.
Do innych producentów i modeli nie mam odniesienia ale ten model , który rozważasz zdecydowanie polecam.
  • 0

#4 Shaman

Shaman
  • Forumowicz
  • 113 postów
  • Skąd:Podkarpacie, RBR:)
  • Silnik:V6
  • Wersja:Sport Edition
  • KM:163
  • Paliwo:PB
  • Rok:2000
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 11:43, 21.07.2011

Te boxy charakteryzują się najniższym oporem powietrza przez co są ciche. Można go zamocować do każdego bagażnika wię ten co masz jest jak najbardziej ok.Poza tym odpisałem na Twoje zapytanie do sklepu.
U mnie na stanie zostało jeszcze dwie sztuki czarnego, bo teraz te boxy zostały zastąpione nowym modelem Dynamic. Ale Spirit i tak bardziej mi się podoba. Wszystkie boxy Thule mają 5 lat gwarancji 75 kg. nośności i w tym przypadku obu stronne otwieranie co na niskich samochodach bardzo się przydaje.Wybór ok.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq