Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

sekwencja bez papierow


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marcinoo

Marcinoo
  • Forumowicz
  • 188 postów
  • SkÄ…d:Jaktorów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 00:25, 08.07.2011

Mam pytanie, xy orientuje sie ktos czy jest jakis problem z wyrobieniem u gazownika homologacjii na gaz potrzebnej do wbicia w dowod?? sprawa wyglada tak, chce odkupic od kolegi sekwencje za grosze w b dobrym stanie, dobrej firmy itp, tylko ze on kupujac auto mial wbita ja w dowod, a nie dostal papierow do gazu... homologacja na butle to nie problem, ale co z reszta?? fakt ze bym zagladal u gazownika wiec fakture bede mial, tylko co z ta homologacja??


pzdr
  • 0
Drive Or Die

#2 pablo.see

pablo.see
  • Forumowicz
  • 3079 postów
  • SkÄ…d:Augustów
  • Silnik:1.8
  • Wersja:Comfort
  • KM:140
  • Paliwo:PB
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Civic FD7
Reputacja: 46
Super

Napisano 05:44, 08.07.2011

dobrej firmy

Rozwiń tą myśl
  • 0

Do zobaczenia na trasie.


#3 przemkowal

przemkowal
  • Administrator
  • 8891 postów
  • SkÄ…d:WrocÅ‚aw
  • Silnik:2,2
  • Wersja:Tourer
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CN2
Reputacja: 111
Wzorowa

Napisano 08:36, 08.07.2011

Homologację można przepisać - pogadaj z gazownikiem.
Sprawa wygląda tak, że chyba tylko jeden punkt w Polsce wystawia homologacje i jeśli do nich się zwrócisz o przepisanie homologacji na twoje auto, da się to zrobić.
  • 0

#4 Marcinoo

Marcinoo
  • Forumowicz
  • 188 postów
  • SkÄ…d:Jaktorów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:58, 08.07.2011

heh temat cisza, bo chyba kupie jednak innego IV gena od nas z forum gosc z okolic bydgoszczy sprzesadaje juz z gazem, mozna na allegro znalezc... Ale sekwe i tak kupie chyba po to by chociaz sprzedac drozej... O dane bede wiedzial pozniej, wiem ze wtryski czarne magic... a homologacje jak cos to gazonik wystawia za 200zl na instalacje plus okolo 500 robocizna, 100 material wiec i tak chyba bardziej sie oplaca niz kupic nowa... Bo ta malo uzywana z porshe 944 wyciagana, ktos wlozyl, sprzedal auto i nowy wlasciciel powiedzial ze nie chce gazu, samochod ma 193KM wiec mysle ze komp tez jest dobry, ale tak jak mowie dane bede znal pozniej.
  • 0
Drive Or Die




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq