Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Chromowane elementy przy szybach


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 AndyK

AndyK
  • Forumowicz
  • 167 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:32, 06.03.2009

Witam i o opinię pytam :lol:
W akordeonach VII gen sedan często widać chromowane listwy do okoła bocznych szyb.
Nie widziałem do tej pory tourera z takimi chromami.
ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. :drinking: da się zrobić w kombi?
pozdrawiam AndyK

#2 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 20:37, 06.03.2009

Tylko serwis,a i nie wiem czy oni by się podjęli.Na początku kiedy kupiłem Accorda chciałem ten chrom od strony kierowcy wymienić bo w jednym miejscu był uderzony i szczerze powiem podzwoniłem do ludzi mających części.Nikt nie demontował tego,a próba zdjęcia kończyła się załamaniem tej listwy.Tak więc darowałem sobie ten temat.

#3 AndyK

AndyK
  • Forumowicz
  • 167 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:41, 06.03.2009

dzięki za szybką odpowiedź.
... chyba polubię czarny kolor. Boję się jechać do ASO i pytać o cenę :mrgreen:

#4 malin_f1

malin_f1
  • Forumowicz
  • 1165 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:42, 06.03.2009

były kombiaki z tymi chromowanymi listwami i wyglądają cudnie :mrgreen: a w jakiej wersji wyposażenia i czy wogóle były takie na polski rynek to nie wiem... może te kombiaki co to mają są sprowadzone ?

taki mały OT
Czy kombi zważywszy na większy rostaw osi ma więcej miejsca w kabinie w tylnym rzędzie na wysokości kolan ?
F1

#5 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 20:42, 06.03.2009

Ale jakbyś przejeżdżał to zapytaj chętnie dowiem się czy wogóle coś takiego posiadają i ile kosztuje.

#6 AndyK

AndyK
  • Forumowicz
  • 167 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:49, 06.03.2009

Spoko. Mam OZI (Osobowe Źródło Informacji) w ASO Łódź. Skrobnę maila i się zobaczy.
A

#7 AndyK

AndyK
  • Forumowicz
  • 167 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:52, 06.03.2009

taki mały OT
Czy kombi zważywszy na większy rostaw osi ma więcej miejsca w kabinie w tylnym rzędzie na wysokości kolan ?[/quote]


POjęcia nie mam. nigdy nie siedziałem w sedanie. Z racji posiadania 2 szkodników w wieku 4,5 i 2,5 lat muszę duuuużo sprzętu wozić

pozdrawiam

#8 malin_f1

malin_f1
  • Forumowicz
  • 1165 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:08, 06.03.2009

POjęcia nie mam. nigdy nie siedziałem w sedanie. Z racji posiadania 2 szkodników w wieku 4,5 i 2,5 lat muszę duuuużo sprzętu wozić

pozdrawiam


Szkodniki są THE BEST :r
F1

#9 Marecki

Marecki
  • Forumowicz
  • 531 postów
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 21:58, 06.03.2009

były kombiaki z tymi chromowanymi listwami i wyglądają cudnie :mrgreen: a w jakiej wersji wyposażenia i czy wogóle były takie na polski rynek to nie wiem... może te kombiaki co to mają są sprowadzone ?


Wszystkie poliftowe tourery mają chromowane listwy przy szybach

#10 MarekFinlandia

MarekFinlandia
  • Forumowicz
  • 59 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:44, 10.03.2009

Odnosnie tego chromu wokol szyby od strony kierowcy to u mnie jest tez troche pognieciony na gorze drzwi. Byly one wymienione po sprawadzeniu. Ostatnio jak probowalem ten chrom docisnac to zauwazylem, ze jest w ksztalcie litery C, czyli ma zawiniete brzegi i dodatkowo jest klejony. Faktycznie ciezko by bylo go zdemontowac bez pogiecia. Tymniemniej czesc nie powinna byc b.droga w ASO bo to przeciez kawalek blaszki, a moze az kawalek blaszki :)

#11 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:32, 31.05.2010

Cuś takiego i po sprawie :

http://moto.allegro....owane_14mm.html

Widziałęm efekt na renault megane u znajomego. Troche wiejsko to przykleił ale same listewki wygladaja solidnie. Mysle nad zrobieniem tego wokół szyb u siebie...

#12 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 14:17, 01.06.2010

Widziałęm efekt na renault megane u znajomego.

Jak długo to ma? a ja gwarantuję,że w ciągu roku warstwa wierzchnia się złuszczy i wrażenie nie będzie już tak imponujące na początku.Powiesz pewnie,że można założyć nową taśmę-pewnie tylko,że pod taśmą i mogą nastąpić odbarwienia powierzchni.Miałem to kiedyś w innym aucie "Mega Tuning :mrgreen: " i później żałowałem.Wiadomo,każdy zrobi jak zechce.

#13 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 12:25, 02.06.2010

Nie wiem jak długo miał bo sprzedał szybko całe renault....




IPB Skin By Virteq