Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Landi Renzo


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 artur69m

artur69m
  • Forumowicz
  • 45 postów
  • SkÄ…d:Brzeg
  • Silnik:2,0
  • Wersja:CM 1
  • KM:155 KM
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:KOMBI
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:21, 23.06.2011

Witam jestem nowym forumowiczem, choć czytam forum już od jakiegoś czasu. Noszę się z zamiarem zakupu Accorda 2.0 Vtec 155KM w kombiku (kwestia dni)i poszukuję dobrego wykonawcy LPG w okolicach Wrocław- Opole(pochodzę z Brzegu , który leży w równych odległościach od obu tych miast). Zdecydowany jestem na Landi Renzo (bo jak wyczytałem, to najwyższa półka, a instalację powinno się zakładać taką jakiej klasy autem się jeździ:))) W związku z tym mam pytanie do forumowiczów: Czy decydując się na Landi nie trzeba określać składników owej instalacji? Bo podajecie różne konfiguracje przy innych producentach , jak Stag BRC itd. Czy Landi jest dedykowaną instalacją do danego typu auta?

Dodam jeszcze, że jeżdżę swoją Hanią od 20 lat( na gazie od dobrych paru lat) na podwójnym gaźniku 1.4 GL 1396 90KM (założona instalacja przy 160 tys przebiegu i zrobiłem 160tys km , a zrobię jeszcze na pewno następne 160 tys km)
  • 0

Hania i tylko Hania:))) Nic więcej do dodania:)) Civic 1.4 SDN in Japan 115 sprzedany w Polsce przebieg 420kkm praktycznie zero zużycia pierścieni:)

Test Nafta 48h ubytek niemierzalny:) 


#2 kowal86

kowal86
  • Forumowicz
  • 319 postów
  • SkÄ…d:WWA
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:33, 23.06.2011

jak zakładasz landi to już wtryski medy sobie załóż. czarne. ja mam i śmigają elegancko. z tym, że jeden wtryskiwacz około 180-200 pln kosztuje. ja jeżdżę na reduktorze marini do 200km i spadki są pomijalne nawet przy katacji (380 pln za reduktor). niestety ludzi, którzy umieją poprawnie założyć (a właściwie to wyregulować) omegasa jest niewiele.

wsadziliśmy ostatnio do accorda z 2006 roku z 2.0 benz. właśnie reduktor marini, hany zielone i elektronikę lecho i ładnie jeździ :)
konfiguracji jest mnóstwo, ale montaż i strojenie to połowa sukcesu.
  • 0

#3 artur69m

artur69m
  • Forumowicz
  • 45 postów
  • SkÄ…d:Brzeg
  • Silnik:2,0
  • Wersja:CM 1
  • KM:155 KM
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:KOMBI
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:52, 23.06.2011

i właśnie tego się obawiam(konfiguracji) dlatego próbuję znaleźć kogoś blisko mnie ,(za daleko mam do sławnego p.Marka:)
a może jest ktoś na forum, kto zakładał gaz w Wrocławskim Abarcie? bo znalazłem na stronie Landi Polska zakłady polecane i trochę się zastanawiam na jakie podstawie Landi to robi, bo znalazłem tam malutki warsztacik i potęgę na Wrocław?

kontaktowałem się z salviusem i potwierdził dobrą opinie Abert-a , czekam teraz aż określą co chcą włożyć do mojej przyszłej Hani bo jak na razie to tylko przesłali mi cenę i namawiają na BRC SQ 24 a ja jakoś nie bardzo jestem za tym.
  • 0

Hania i tylko Hania:))) Nic więcej do dodania:)) Civic 1.4 SDN in Japan 115 sprzedany w Polsce przebieg 420kkm praktycznie zero zużycia pierścieni:)

Test Nafta 48h ubytek niemierzalny:) 


#4 przemkowal

przemkowal
  • Administrator
  • 8891 postów
  • SkÄ…d:WrocÅ‚aw
  • Silnik:2,2
  • Wersja:Tourer
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CN2
Reputacja: 111
Wzorowa

Napisano 09:52, 26.06.2011

Co do Abarta, to zakładałem u nich SQ24. Jeżdżę i nie mogę narzekać.
W tej chwili jestem po regulacji gazu i wymianie filtrów (ponad 800km, ogółem jakieś 25tyś zrobiłem).
Zostawiłem im auto jakby zmulone, a odebrałem zapier... :) Różnica znaczna, ale chłopaki sobie trochę pojeździli strojąc po wymianie filtrów bo ok 30km przybyło.
Namawiają na SQ bo mają największą przebitkę na niej. Ale jeśli powiesz Landi, to założą Landi bez problemów.

Nie wiem jak u innych, ale u mnie instalacja była przelana dosyć znacznie po montażu. Ale lepiej przelana, niż za mało ma być.
W sumie patrząc na całokształt mogę śmiało polecić.

Poza tym jeden z instalatorów ma Accorda - kolega Jaceklongi, ale on ma założone o ile dobrze pamiętam z rozmowy to KME.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq