Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Drzewo przewróciło się na moją Hanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16 ZbyszekS

ZbyszekS
  • Forumowicz
  • 166 postów
  • Skąd:Kraków / Proszowice
  • Silnik:1,8
  • Wersja:Sport
  • KM:142
  • Paliwo:PB
  • Rok:2015
  • Nadwozie:HB
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 20:28, 17.06.2011

Jeśli nieruchomość jest ubezpieczona od ognia, kradzieży itp. to zwykle ma też "OC w życiu prywatnym" i z tego można wyrwać parę groszy jak spadnie dachówka, rynna, gałąź itp. niezależnie od wiatru i warunków meteo. I takie ubezpieczenia mają wysokie sumy gwarancyjne z reguły ok 200-500 tys. zł na wypadek śmierci lub kalectwa poszkodowanego. Więc warto do właściciela posesji wystąpić z roszczeniem. Jeśli nie ma ubezpieczenia, to nic z tego nie wyjdzie, ale jeśli ma to będzie kaska :!:
  • 0

Pozdrawiam, Zbyszek

był: Accord CL7 Comfort 2004 Royal Ruby Red , jest: Civic FK2 Sport 2015 Brilliant Sporty Blue


#17 yasiu_kam

yasiu_kam
  • Nowy
  • 9 postów
  • Skąd:Dubidze
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:18, 19.06.2011

Auto ma ubezpieczenie AC w wariancie serwisowym ale kasę już mi wypłacono 1100zł bo rzeczoznawca na tyle to wycenił(prawdopodobnie mogę zaprowadzić auto do serwisu i niech to robią ale nie chodzi mi o to, żeby zaprowadzić auto do blacharza i wyszło kolorowe tylko chodzi o to aby wyciągnąć to bez lakierowania). Powiedzmy, że będę chciał sprzedać za parę lat i ktoś mi podejdzie z miernikiem lakieru i powie, że było bite itd.
  • 0

#18 cob_ra

cob_ra
  • Forumowicz
  • 354 postów
  • Skąd:skierniewice
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Exe
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CU1
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 15:27, 19.06.2011

yasiu_kam zawsze możesz zrobić zdjęcia z datą, chociaż teraz ludzie to czasami jak debile się zachowują i sami nie wiedzą czego chcą tak naprawdę.......ja tak zrobiłem jak mazdą walnąłem sarnę gdzie błotnik wgięty, atrapa połamana i zderzak malowany oraz lampa wymieniana. Fotki mam jeszcze z sierścią :roll: ..................
  • 0

Pozdrawiam,


 


#19 yasiu_kam

yasiu_kam
  • Nowy
  • 9 postów
  • Skąd:Dubidze
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:20, 19.06.2011

Też mam wszystkie fotki jak to wyglądało. Muszę podzwonić po serwisach, które wyciągają blachę i się dowiem czy jest możliwość wyciągnięcia czy zostaje mi blacharz i niestety kolorowe auto...szkoda by było tą drugą opcję bo jeszcze 2 tygodnie temu auto wyglądało jak nowe mimo, że jest z 2003r...chyba zostaje mi posłuchać rady kolegi bazmasta i zobaczyć co z tego wyjdzie...
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq