Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Agonia skrzyni automatycznej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:37, 06.06.2011

Witam,
Posiadam VI gena z roku 2001 2.3 w automacie z przebiegiem 56 tys. - bardzo sporadycznie używane jako 2 auto. Jakiś czas temu skrzynia zaczęła szarpać przy zmianie biegów. Po wizycie w serwisie i wymianie oleju, zamiast się polepszyć zaczęła się dziać masakra. Przy zimnym silniku biegi ślizgają się i praktycznie nie chcą się przełączać oraz pojawiły się wycieki prawdopodobnie na uszczelniaczach półosi. Straciłem zaufanie do ASO bo oczywiście umyli ręce. Co będzie lepsze kupno używanej czy naprawa?
  • 0

#2 Trojan

Trojan
  • Forumowicz
  • 1426 postów
  • Skąd:Wawa
  • Silnik:1.8
  • Wersja:S3
  • KM:322KM/406Nm
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:HTB
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 20:51, 06.06.2011

Spotkasz się pewnie z różnymi opiniami co zrobić.Ja wybrałbym regeneracje bo z używką nie wiadomo co i jak nawet jak przed zakupem jakimś cudem będzie jeszcze na samochodzie ,którym będzie można zrobić jazdę testową.Przy regeneracji na bank dostaniesz jakąś gwarancję,często na rok lub ciut więcej.Koszta naprawy od 2.500 w górę.
  • 0

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:52, 07.06.2011

Czy możecie polecić jakiś zaufany warsztat zajmujący się automatami na podkarpaciu?
  • 0

#4 sanczo81

sanczo81
  • Nowy
  • 4 postów
  • Skąd:Chełmno
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:20, 18.06.2011

witam mam problem z automatem tzn raz podświetla wybrany bieg raz nie skrzynia chodzi normalnie bez szarpnięć po podpięciu do kompa wykazało błąd modułu sterującego skrzynią proszę o jakieś porady w tej sprawie. czy nastawiać się na duże koszty czy to może być drobnostka ?
  • 0
sanczo




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq