Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Problem z ogrzewaniem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:50, 29.05.2011

Witam , posiadam accorda 2.2i-CTDI 2007(UK) wszystko do tej pory działało poprawnie ,aż tu nagle przestało działać ogrzewanie po stronie kierowcy, mianowicie predkość dmuchawy działa poprawnie , ustawienia klapek także, po zmianie temperatury na zimno( LO) chłodzi i jest oki ale jak chcę podkręcić na grzanie temperatura wraca mniej więcej do zewnętrznej i dalej nic po prostu nie chce grzać. Na wyświetlaczu pojawia się błąd K, sprawdzałem silniczek działa. Czy ktoś mi doradzi co może boleć moją HANKĘ? Z góry wielkie dzięki za jakieś podpowiedzi.
  • 0

#2 marcinuk

marcinuk
  • Forumowicz
  • 25 postów
  • Skąd:BURNLEY
  • Silnik:2.2
  • Wersja:EX
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:02, 30.05.2011

jogist82 jak rozwiązałeś swój problem ? bo o zgrozo ja stwierdziłem dzisiaj że po stronie pasażera nie mam grzania.
  • 0

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:36, 31.05.2011

chyba zakupię tester HIM może on coś pomoże, narazie nie mam pomysłu
  • 0

#4 remixs

remixs
  • Forumowicz
  • 16 postów
  • Skąd:Konin
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:150
  • Paliwo:ON
  • Rok:2009
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:35, 07.06.2011

U mnie podobne problemy tyle że po stronie pasazera zimno a za kierownicą piekło, jutro jade do serwisu wiec moze cos wiecej wam pomoge bo moj grat jeszcze na gwarancji a chlopaki z regóły dają sie rozeznac w sytuacji.

[ Dodano: 2011-06-08, 22:27 ]
u mnie problemem byl nieszczelny układ, z którego wydostawał sie olej i czynnik chłodniczy. dziura btła na tyle mała ze układ jakis czas działał (około 4 tygodnie od napełnienia) po czym zaczynał zachowywac sie dziwnie, wyłączył sekcje kierowcy a chłodził tylko pasazera. ewentualnosci mogą być różne. polecam nabicie klimatyzacji czynnikiem z barwnikiem, oczyszczenie układu z zewnątrz aby było widac gdzie jest przeciek a dalej juz wiadomo. :-)pozdrawiam.
  • 0

Dobrze zestrojony Accordeon brzmi jak Stradivalius... :-) - a mój diesel klekocze hihihi





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq