Skocz do zawartości


RODO w HAKP

zielony kluczyk


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
53 odpowiedzi w tym temacie

#31 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 11:16, 08.08.2009

blokada immo, ot co ;-)


Dokładnie :ok
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#32 lobuz52

lobuz52
  • Forumowicz
  • 433 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:10, 08.08.2009

U mnie ostatnio też pojawił się podobny problem. Nie zapala mi się zielony kluczyk podczas jazdy tylko auto po prostu gaśnie tak jakbym wyłączył zapłon. Co gorsza mam automat a auto gaśnie tylko podczas jazdy(ze stałą prędkością) więc muszę się zatrzymać żeby zapalić. Ostatnim razem jechałem i na chwilę mrugnęła mi lampka SRS a po kilkunastu sekundach silnik się wyłączył. Domyślam się, że to coś z okolicami stacyjki. Jak myślicie:kostka,kluczyk,stacyjka, immobiliser?
Kluczyk sobię wezmę zapasowy a jeśli to ta kostka, to właściwie o jaką kostkę chodzi?

#33 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:34, 08.08.2009

takie cos,odkrecasz z lewej strony kierownicy(po przeciwnej stronie niz stacyjka)na bank to ci sie sypie.pzdr
http://www.autofirmo...nda_accord.html

#34 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 06:38, 09.08.2009

Jeżeli to kostka stacyjki to uważajcie przy zakupie, są dwa rodzaje !!
Więcej tu http://www.accordklu...der=asc&start=0

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#35 lobuz52

lobuz52
  • Forumowicz
  • 433 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:26, 09.08.2009

Panowie potrzebna pomoc... Czy to jest ta cholerna kostka? (zdjęcie 1)
Dołączona grafika
Czy ta kostka odpina się TU? (zdjęcie 2) coś jakiś ch... już u mnie przerabiał :evil:
Dołączona grafika
Co to za otwory na śruby skoro u mnie nic nie jest tu przykręcone? (zdjęcie 3)
Dołączona grafika

#36 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 21:29, 10.08.2009

Czy to jest ta cholerna kostka? (zdjęcie 1)


Tak, to jest ta kostka, ale w czarnej obudowie (już dokładnie nie pamiętam) ale musisz odkręcić śrubki z tej strony (aby zdjąć obudowę) oraz z drugiej strony kierownicy jedna śrubka, cholernie źle się ją odkręca, trzeba wkrętak ustawiać od strony zegarów. Po odkręceniu całą obudowę ściągasz od strony kostki.

Czy ta kostka odpina się TU? (zdjęcie 2) coś jakiś ch... już u mnie przerabiał


Nie, kostka odpina/zdejmuje się tu gdzie obudowa, oraz lecisz po kabelku w dół i tam masz kostkę do podłączenia.

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#37 accord034

accord034
  • Klubowicz
  • 3481 postów
Reputacja: 22
Super

Napisano 22:58, 23.09.2009

Też miałem ten problem.Po zmianie kluczyka przeszło.Czy to prawda że pada kluczyk jeżeli znajduje się przez dłuższy czas blisko telefonu komórkowego?

#38 lobuz52

lobuz52
  • Forumowicz
  • 433 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:31, 24.09.2009

Jeśli zmiana kluczyka pomogła to raczej nie była to typowa awaria kostki która ulega zużyciu mechanicznemu

#39 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:02, 30.09.2009

Witam,

Czy to będzie może ta kostka?

http://moto.allegro....cord_98_02.html

Bo właśnie ostatnio dotknął mnie ten problem z zielonym kluczykiem i zapłonem, a przyznam, że jest to bardzo uciążliwe i np. na autostradzie jadąc około 180 km/h, napotykając ten problem po raz pierwszy, nie czułem się spokojny ;)

Pozdrawiam, Posiek

#40 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 22:09, 30.09.2009

Posiek, najpierw sprawdź jaką Ty masz kostkę bo są dwa rodzaje !! Ta ma kształt jakby "batmana" a jest jeszcze druga w kształcie litery "T".

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#41 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:59, 01.10.2009

Posiek, najpierw sprawdź jaką Ty masz kostkę bo są dwa rodzaje !! Ta ma kształt jakby "batmana" a jest jeszcze druga w kształcie litery "T".


No dobra to lece do auta sprawdzic :P

EDIT:

Zdecydowałem, że zakupię tę kostkę...

http://moto.allegro....nda_accord.html

sprawdzałem już i na mojej jest ten znaczej jakby acury, wydaje mi się, że to bedzie ta.. jak co to się jeszcze odezwe :)


EDIT 2:


Być może to komuś pomoże, a mianowicie kod tej kostki na tej aukcji to 35130-S84-A01, możecie zadzwonić do serwisu hondy i zapytac czy pasuje to waszego auta :) Ja dla siebie już zamówiłem, pewnie w poniedziałek już do mnie przyfrunie..

EDIT 3:

No i wymieniłem dzisiaj ta kostke, troche musialem sie z tym pobawic ale dalo rade :) pojawil sie przez to inny problem :P auto nie przelacza sie na gaz.. :D jeaa zaczynam watpic w swoje auto :(

#42 koniczuk

koniczuk
  • Forumowicz
  • 25 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 22:20, 17.11.2009

Dzięki chłopaki za rady. Wziąłem je do siebie i już wymieniłem tą kostkę. Narazie nie będę składał wszystkich plastików do kupy, żeby czasem znowu się z nimi nie bawić bo jest trochę grzebania. Jednak Japończyki mają małe dłonie co udowodnili przykręcając tą osłonę na kostce od strony zegarów..masakra. Teraz tydzień próby. Oby autko nie zgasło to będzie git. Dzięki jeszcze raz chłopaki i dziewczęta. Życzę szerokich dróg
KONICZuk

#43 suchy

suchy
  • Forumowicz
  • 27 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:17, 18.11.2009

Twoja honda japońskich rączek nie zaznała... 8-)

#44 koniczuk

koniczuk
  • Forumowicz
  • 25 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 17:52, 19.11.2009

No tak ..W sumie to mnie poniosło ... Ale ta osoba i tak musiała mieć malutkie rączki ;-)
KONICZuk

#45 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 13:03, 04.12.2009

Szukałem tago tematu ale niestety bez skutku. A mianowicie mam taki problem ze przy gaszeniu silnika i wyjęciu kluczyka ze stacyjki zapala mi się zielona kontrolka kluczyka , mignie z 3-4 razy i się wyłacza. W czym tkwi problem? :?: :-(


hey. mam podobny przypadek co kolega. tylko u mnie jeszcze jakiś czas temu był sygnał dźwiękowy. teraz go nie ma. czy jakiś głośniczek padł czy to oznaka jakiegoś problemu??




IPB Skin By Virteq