Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Podświetlanie radia...


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 08:14, 27.02.2009

Witajcie...

Mam pytanie następującej treści.
W Hondzie civic miałem tak, że po włożeniu kluczyka do stacyjki i przekręceniu go tak,że podświetlały się zegary - podświetlało się również radio.
A w accordzie mam tak, że muszę przekręcić gałkę do pozycji świateł postojowych, wtedy radio się podświetla. Radio podświetla się w momencie gdy są włączone postojowe i wyżej. Bez postojowych radio się nie podświetla nawet gdy jest włączone.Czy to jest normalne.
Drugie pytanie do posiadaczy Kombi, czy Wam też tak powoli odparowują boczne szyby, na które naniesiono grzałkę - u mnie prawa strona bardzo wolno się odparowuje. :B

#2 ntgale

ntgale
  • Forumowicz
  • 122 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:22, 27.02.2009

To chyba nie grzałka, tylko antena radia - zatem może wolno odparowywać. Głównie jeżdżę wieczorami i na dłuższych trasach więc tego nie miałem kiedy zaobserwować.
A co do radia to chyba musisz się przyzwyczaić, tak jak ja po Fordzie, że nie mogę słuchać radia bez włożonego kluczyka (tam radio po godzinie wyłączało się samo).
C4 Grand Picasso 2.0 Hdi Exclusive automat 2011 brun hickory
Skradziony: Honda Accord Tourer 2.0 Executive 2008 Volcano Grey

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 10:57, 27.02.2009

Głównie chodzi mi o to, czy przy włożonym kluczyku do stacyjki i po włączeniu radia nie podświetlają się przyciski. Tak miałem w civicu tu jest inaczej. Dopiero jak włączę światła np. postojowe, wtedy radio się podświetla.

Dzięki za wcześniejszą odpowiedź.

#4 skubiszek

skubiszek
  • Forumowicz
  • 2,301 postów
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 11:03, 27.02.2009

Głównie chodzi mi o to, czy przy włożonym kluczyku do stacyjki i po włączeniu radia nie podświetlają się przyciski. Tak miałem w civicu tu jest inaczej. Dopiero jak włączę światła np. postojowe, wtedy radio się podświetla.

Dzięki za wcześniejszą odpowiedź.


a miałeś fabryczne radio w civicu?? czy "dokładane" ?? u mnie bose też podświetla się dopiero jak włącze pozycyjne a gra na 1 biegu stacyjki

Wowi Funclub- Kuzyn od strony brata ojca po matce chrzestnej stryjenki 😂😂


#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 11:09, 27.02.2009

Miałem fabryczne radio w civicu.

Właśnie jeszcze jedno, przyciski na kierownicy i np. od opuszczania szyb. Też podświetlają się dopiero po włączeniu świateł postojowych w civicu też było inaczej. Czy u Was też tak jest.
Wiem ,że to są bzdury, ale się do tego przyzwyczaiłem i stąd moje pytania.

Kolega ma napisane, że spala 7.1/100km - to chyba na autostradzie, co? :B

#6 ntgale

ntgale
  • Forumowicz
  • 122 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:19, 27.02.2009

Radio zauważyłem, że podświetla się dopiero po włączeniu świateł. W Fordzie też tak miałem i to jest ok. Ale nie zwróciłem uwagi na przyciski szyb/kierownicy.

A do kogo z tym spalaniem?
C4 Grand Picasso 2.0 Hdi Exclusive automat 2011 brun hickory
Skradziony: Honda Accord Tourer 2.0 Executive 2008 Volcano Grey

#7 Jarek

Jarek
  • Klubowicz
  • 7,399 postów
Reputacja: 43
Super

Napisano 11:21, 27.02.2009

co prawda moja honda to VI, ale wszystko podświetla się dopiero po włączeniu świateł postojowych, poprzednio miałem civica 97 i tez tak miałem.

#8 skubiszek

skubiszek
  • Forumowicz
  • 2,301 postów
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 11:24, 27.02.2009

Radio zauważyłem, że podświetla się dopiero po włączeniu świateł. W Fordzie też tak miałem i to jest ok. Ale nie zwróciłem uwagi na przyciski szyb/kierownicy.

A do kogo z tym spalaniem?


ze spalaniem to podejrzewam że u Ciebie, u mnie w civicu podświetla się wszystko po przekręceniu świateł

Wowi Funclub- Kuzyn od strony brata ojca po matce chrzestnej stryjenki 😂😂





IPB Skin By Virteq