Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

musicBox


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#16 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:20, 13.12.2011

Panowie dzwoniłem do "Hadrona" i mi powiedzieli ze mieli Accorda z taka navi jak moja tylko z 2003 i nie widziało radyjko wcale urządzenia.. i wymienili na XCL - dlatego ponawiam pytanie..
Montował ktoś w Acco z Navi z DVD i wbudowanym 6 CD takim jak mój czyli po lifcie???

[ Dodano: 2011-12-17, 08:39 ]
Miusic Box przyszedł :) Zamontowałem go wczoraj i "działa" z tym ze zauważyłem kilka rzeczy... Nie wiem czemu nie czyta mi jednego pena.. Mam w domu dwa na szczęście na pierwszym śmiga ładnie.. (ale to jeszcze sprawdzę i napisze jak przez "łikend" przetestuje, kart nie sprawdzałem ale tez obczaje)
No i co najgorsze zacina co jakiś czas - gra muzyka ale przestaje reagować na zmianę katalogów i utworów Na wyświetlaczu pokazuje kolejne numery a muzyka gra bez przerwy... odwiesza sie sam jak sie kawałek skończy i przechodzi do następnego.. wtedy wszystko wraca do normy i sterowanie znów działa...
Komuś też tak świruje?????

[ Dodano: 2011-12-17, 13:33 ]
Wyczaiłem ze nie widzi pena który ma "etykietę"... (posiada nazwę dysku) Przeważnie domyślnie maja to pamięci Kingston Wystarczy wejść we właściwości takiego pendriva i w zakładce ogólne usunąć wpisana nazwę i zostawić puste pole i już śmiga.. co do reszty jak coś wyniucham to napisze..
Aha i zauważyłem że nie trzeba wcale nazywać w nim katalogów cd01..cd02 itd Mam normalnie tytuły katalogów i sobie z tym radzi :)
  • 0

#17 michaael_l

michaael_l
  • Forumowicz
  • 81 postów
  • Skąd:inąd
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:25, 06.01.2012

Dzisiaj i ja zamontowałem music boxa. montaż bez wyjmowania schowka, przez szczeline pod radiem. Zajeło mi to 15 minut, więc nie widzę sensu demontażu i ryzyka uszkodzenia osłony lewarka. Jak na razie wszystko gra elegancko z karty sd.
  • 0

#18 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:20, 24.01.2012

Czy jest jakiś kupon rabatowy na ten musicbox który wpisujemy przy zamówieniu, czy już po rzuceniu hasła przez telefon że jesteśmy z Klubu dostajemy tą zniżkę?
  • 0

#19 BALCER

BALCER
  • Forumowicz
  • 557 postów
  • Skąd:Warsaw/Galway
  • Silnik:20T
  • Wersja:EuroR
  • KM:379
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL7R
Reputacja: 12
Dobra

Napisano 16:59, 24.01.2012

Przejdź się na Chomiczówkę i odbierz osobiście to rabat masz jak w banku. A przez telefon to nie wiem. :-)
  • 0

#20 train

train
  • Forumowicz
  • 193 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2,2
  • Wersja:Sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:05, 24.01.2012

Potwierdzam to co powiedział BALCER
  • 0

#21 Michal_305

Michal_305
  • Forumowicz
  • 98 postów
  • Skąd:Lubotyń/Antwerpen
  • Silnik:2.2
  • Wersja:s
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:21, 30.03.2012

Tak dla zainteresowanych to nie zwracałem wcześniej na to uwagi ale music box nie ma funkcji ładowania ipoda....a to się przyda w długie trasy,,,
  • 0

#22 BALCER

BALCER
  • Forumowicz
  • 557 postów
  • Skąd:Warsaw/Galway
  • Silnik:20T
  • Wersja:EuroR
  • KM:379
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL7R
Reputacja: 12
Dobra

Napisano 23:32, 30.03.2012

No i mały klops. Mam z MusicBoxem dwa problemy. Pierwszy to nieprawidłowe "logowanie się" urządzenia. MusicBox ma dwukolorową diodę LED. Czerwona dioda to błąd lub bootowanie a zielona to praca. No i mój raz na 10 razy pozostaje w pozycji czerownej diody i.... gra 10 razy ciszej. Nic się nie da zrobić. Trzeba wyłączyc całkowicie zapłon i uruchomic ponownie silnik. Nie pomaga nawet wyjecie wtyczki z urządznia co wydaje mi sie dziwne. Tragedia. :-x
Dugi problem to gubienie jednego kanału. Słucham muzyki cały szczęsliwy, że żyję na tym pięknym świecie, a tu nagle pstryk i prawy kanał znika. Zawsze prawy. Po chwili wraca ale tylko po to żeby zniknąć na dobre za pare sekund. Nic się nie da zrobić. Przywrócenie normalności następuje po wyjęciu i włożeniu wtyczki w MusicBoxie.
Ogolnie jestem mocno zawiedziony, bo wygląda na to, że urządzenie się po prostu popsuło co w mojej sytucji oznacza to, że wywaliłem pieniadze w błoto. Gwarancja nie wchodzi w rachube, bo nie mieszkam w Polsce i nie będę mógł urządzenia oddać na gwarancję a potem go odebrać. Mógłbym się pobawic w proszenie np. rodziców lub brata o oddanie na gwarancję, odbieranie, wysyłanie itd. chyba szkoda fatygi. Niedługo będę w Polsce i może chłopaki z Hadrony zgodza sie wymienić samą skrzyneczkę. Zobaczymy.
  • 0

#23 Michal_305

Michal_305
  • Forumowicz
  • 98 postów
  • Skąd:Lubotyń/Antwerpen
  • Silnik:2.2
  • Wersja:s
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:13, 31.03.2012

Z tym dźwiękiem to kolego mogę potwierdzić bo miałem taką sytuację z muzyką z USB...słucham muzyczki i po włączeniu się kolejnego utworu gra cicho ale ok może jakaś marna wersja więc pogłośniłem...coś mnie pokusiło wyjąc kluczyki ze stacyjki...wyłączyłem zapłon a po ponownym włączeniu myślałem że mi głośniki z drzwi wyskoczą a ja razem z nimi.....od tamtej pory słucham muzy z iPoda i póki co jeszcze Musicboxa nie wyrzuciłem z auta....
  • 0

#24 train

train
  • Forumowicz
  • 193 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2,2
  • Wersja:Sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:10, 01.04.2012

Mam podobny problem z kanałem lewym. Co jakiś czas się zdarzało że zamilkł aż do wyjazdu na ferie - zamilkł na amen.
Reklamowałem w Hadronie i potwierdzili, że mieli już takie 2 przypadki. Winny jest nie kabel a słabszy lut. Jeśli potwierdzą wadę to sami nie naprawiają, wymieniają na nowe. Sam czekam na odzew już tydzień.

BALCER, jestem z Wa-wy i służę pomocą jeśli chciał byś zgłosić do naprawy, potrzebny same "pudełko" i dowód zakupu.
  • 0

#25 BALCER

BALCER
  • Forumowicz
  • 557 postów
  • Skąd:Warsaw/Galway
  • Silnik:20T
  • Wersja:EuroR
  • KM:379
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL7R
Reputacja: 12
Dobra

Napisano 19:49, 01.04.2012

Dzięki wielkie. Hmmm.. z tym dowodem zakupu może byc problem :-( Nie mam zielonego pojęcia czy tego przypadkiem nie wyrzuciłem. Ale jeśli to faktycznie słabszy lut to czyli jest to naprawialne. Przelutowac na nowo końcówki przedwzmacniacza i gotowe :-) No chyba, że to gdzieś na jakimś układzie wzmacniacza po jakimś scalakiem... wtedy lipka. :-)
  • 0

#26 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:01, 02.04.2012

Z tymi kolorami diody to różnie bywa - mi czasami czerwona jak świeci to muza gra ale cichutko w sumie to ciężko wyczaić... i jak pisałem wcześniej nie każdy pen usb będzie czytało czasami trzeba chwile poczekać, czasami faktycznie ryknie konkretnie :)
Zauważyłem też ze granie z usb bardzo cicho występowało bardzo często jak były wielkie mrozy teraz niby jest lepiej.
Czasem sie tez zawiesza na niektórych piosenkach (może to zależy od kompresji )można było zmieniać katalogi pliki a utwór sobie grał az do końca po zakończeniu kawałka wszystko wracało do normy i sterowanie znow było aktywne.
Pewnie też będę wymieniał bo trochę to denerwujące zwłaszcza to jak ryknie niespodziewanie z rana albo czyta pena dopiero za trzecim razem.
  • 0

#27 mihail

mihail
  • Forumowicz
  • 152 postów
  • Skąd:Gdańsk
  • Silnik:2,2
  • Wersja:i-cdti
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:56, 03.04.2012

Zauważyłem też ze granie z usb bardzo cicho występowało bardzo często jak były wielkie mrozy teraz niby jest lepiej.

To co piszesz potwierdza teorię o zimnym lucie.
  • 0

#28 train

train
  • Forumowicz
  • 193 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2,2
  • Wersja:Sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:46, 05.04.2012

U mnie jednak okazało się że to nie problem z musicBox-em. Albo mam problem w radiu albo wina kabelka, dziś jadę sprawdzić.
  • 0

#29 dwupack

dwupack
  • Forumowicz
  • 44 postów
  • Skąd:Krk
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 11:47, 07.04.2012

Panowie dzwoniłem do "Hadrona" i mi powiedzieli ze mieli Accorda z taka navi jak moja tylko z 2003 i nie widziało radyjko wcale urządzenia.. i wymienili na XCL


Ja mam właśnie Acco z 2003r z Navi i byłem zdecydowany na MusicBoxa ale matttic zasiał mi wątpliwości czy będzie on u mnie działał. Czy ktoś testował MusicBoxa w przedliftowym Accordzie z Navi, najlepiej z 2003r??
  • 0

#30 szifu

szifu
  • Forumowicz
  • 6 postów
  • Skąd:30-830 Kraków
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:02, 09.04.2012

Panowie dzwoniłem do "Hadrona" i mi powiedzieli ze mieli Accorda z taka navi jak moja tylko z 2003 i nie widziało radyjko wcale urządzenia.. i wymienili na XCL


Ja mam właśnie Acco z 2003r z Navi i byłem zdecydowany na MusicBoxa ale matttic zasiał mi wątpliwości czy będzie on u mnie działał. Czy ktoś testował MusicBoxa w przedliftowym Accordzie z Navi, najlepiej z 2003r??


Tak kolego testowałem go osobiście w acco 2004 navi exc - kupiony w hadronie- nie jest kompatybilny z radiem z navi, wiesza się, wycisza, nie pomagają żadne formatowania nośników itp, wymieniłem szybko na x-carlinka - działa super - wiem to z pewnością nawet w początkowej fazie próbowałem wymienić urządzenie (music boxa) lecz nowe urządzenie działało z takim samym skutkiem
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq