Skocz do zawartości


RODO w HAKP

co sie zepsulo , nikt nie wie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 10:37, 24.05.2011

Witam. Ciäg dalszy historii bo do tej pory nikt nie moze stwierdzic co sie dzieje ze instalacja ze nie chodzi. Przypomne accord 7 generacji. Auto kupilem 6miesiecy temu od 4 miesiecy jezdze na gazie (14tys km)
A wiec najpierw powiedzieli mi ze swiece musze wymienic wymienilem i nic potem stwierdzili ze listwa wtryskiwaczy padla podmienili na inna i tez nie pomoglo potem ze komputer zle pokazuje wymienili na nowy i tez nic. Po przeläczeniu na gaz zaczyna sie telepotac i albo gasnie albo poprostu mocne drgania. Podobno auto pali na 3 cylindry ale gdy sie na benzyne przeläcza jezdzi normalnie. Ostatnia prognoza z warsztatu brzmi ze w hondzie lepiej nie zakladac gazu bo sie zawory przepalaja i podobno to sie juz u mnie zaczelo dziac. To stwierdzili bez otwierania silnika. Auto ma 94 tys przejechane. Ale jesli by tak bylo to na banzynie tez by palil na 3 zawory.
  • 0

#2 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
  • Skąd:Lubelskie
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 10:44, 24.05.2011

Skoro zaczęli podmieniać wszystko po kolei (pewnie z niewiedzy) to dlaczego nie podmienili reduktora ??

Napisz jakie masz podzespoły do LPG a jak nie to daj fotkę.
  • 0

Całe forum pozdrawia Cię KulawyJohn.


#3 muzyczka

muzyczka
  • Partner HAKP
  • 2946 postów
  • Skąd:Warszawa , LHR
  • Silnik:k24
  • Wersja:Executive AT
  • KM:strojenie
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 40
Super

Napisano 11:30, 24.05.2011

Ja obstawiam źle wyregulowaną instalację. Podaj jakie Ci ustawili ciśnienie robocze przypuszczam że za duże i dlatego szarpie i jakie masz dysze i wtryskiwacze. I jak Ciśnienie trzyma reduktor przy 4tys obrotów. Szarpać może bo ustawili duże ciśnienie i krótki czas otwarcia wtrysku ... czyli tak wyregulowali że czek się nie świeci

Ostatnia prognoza z warsztatu brzmi ze w hondzie lepiej nie zakladac gazu bo sie zawory przepalaja i podobno to sie juz u mnie zaczelo dziac. To stwierdzili bez otwierania silnika. Auto ma 94 tys przejechane.

.. :k
  • 0

#4 wolek

wolek

    Partner HAKP

  • Partner HAKP
  • 4965 postów
  • Skąd:Wawa i Nowy Dwor Maz
  • Silnik:2.4
  • Wersja:TypeS
  • KM:190+
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 94
Wzorowa

Napisano 13:59, 24.05.2011

co za matoły... nie wiedzą co jest i tyle. po pierwsze pokaż co masz pod maską. druga sprawa czy masz LPG na gwarancji. jak na ngwarancji to powiedz niech oddają kasę i demontują instalacje. montaż instalacji to usługa objęta gwarancją na prawidłowe działanie tego LPG. dysze za małe raczej nie są. stawiam na błędy montażowe i źle ustawiony sterownik. szkoda że jestes w rajchu i że tak daleko od Wawy...
  • 0

#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 00:18, 25.05.2011

Parownik AGAC
Computer Stag 300-4
Wtryki GIAC 01
Filtr OERTOOLS F779C
Zawör Tomasetto EVG01


Tu w niemczech nie zakladaja Stagöw dlatego mieli problemy z ta instalacjä i nie mogli dojsc a regulowali kilka razy.
  • 0

#6 wolek

wolek

    Partner HAKP

  • Partner HAKP
  • 4965 postów
  • Skąd:Wawa i Nowy Dwor Maz
  • Silnik:2.4
  • Wersja:TypeS
  • KM:190+
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 94
Wzorowa

Napisano 09:47, 25.05.2011

zapodaj zdjęcia z pod maski co i jak jest. masz staga to ja już bym dawno załatwił sobie kabel i podłączył i zapodał konfiga z kompa gazowego
  • 0

#7 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 11:44, 25.05.2011

a mape ci ustawili?? czy tak na oko... chyba za małe rozwierty we wtryskiwaczach i nie daja rady
  • 0

#8 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:50, 25.05.2011

dokladnie j nie wiem ale podobno cos z chlodzeniem bylo nie tak. Jutro bede wiedzial wiecej. Nie wiedzialem ze w sklad instalacji gazowej wchodzi system chlodzenia

[ Dodano: 2011-05-30, 14:24 ]
Werdykt : Reduktor !!!!!!
Mechanik wymienil reduktor i instalacja odzyla. Dopiero gdy auto sie nagrzalo zaczynaly sie problemy.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq