Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Helix - Hertz - Alpine - JBL - Lanzar


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
29 odpowiedzi w tym temacie

#16 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:42, 25.02.2009

Kupiłem sam cały zestaw. Dokładnie taki http://www.allegro.p...owosc_w_wa.html

#17 Mikolaj

Mikolaj
  • Forumowicz
  • 3,396 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 23:45, 25.02.2009

Kupiłem sam cały zestaw.


Aha.
Ja jutro jade do firmy car audio, bo przymierzam sie do instalacji. Nowy przod, wzmacniacz i sub

Accord i-CTDi Sport Sedan 2007
Jazz 1.4 ES 2002
CB600F Hornet 2009


#18 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:47, 25.02.2009

Ja tez mysle nad dodaniem nowego radyjka cos takiego http://www.allegro.p..._sd_tv_usb.html do tego wzmacniacz...subwoofer i moze jak koszty pozwola to glosniki jakies lepsze na przod :-)

#19 Mikolaj

Mikolaj
  • Forumowicz
  • 3,396 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 23:49, 25.02.2009

Ja zostawiam seryjne radio. Jak bedzie lipa, choc nie sadze, to pomysle nad taka stacja, tylko ze 2din.

Accord i-CTDi Sport Sedan 2007
Jazz 1.4 ES 2002
CB600F Hornet 2009


#20 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:50, 25.02.2009

Mikołaj, jak zamotujesz taki zestaw to Ci szyby wylecą ;-) Masz nowe auto, nie wiem jaki jest stan Twoich kabli ale zwróć na to uwagę, to bardzo ważne.

#21 Mikolaj

Mikolaj
  • Forumowicz
  • 3,396 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 23:53, 25.02.2009

Mikołaj, jak zamotujesz taki zestaw to Ci szyby wylecą ;-) Masz nowe auto, nie wiem jaki jest stan Twoich kabli ale zwróć na to uwagę, to bardzo ważne.


Nie bedzie druciarstwa, sam tego robic nie bede. Bedzie wygluszenie i nowe kable pewnie tez.

Accord i-CTDi Sport Sedan 2007
Jazz 1.4 ES 2002
CB600F Hornet 2009


#22 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 00:06, 26.02.2009

Ja tez oddałem tę robotę fachowcowi i teraz mam naprawdę komfort ze słuchania , że nie wspomnę o gwarancji :-> Wymieniłem kable, głośniki we wszystkich drzwiach i oba dwa wysokotonowe (tweetery). Zostało jeszcze miejsce w bagażniku aby dołożyć wzmacniacz i zmienić seryjne basy na półce z tyłu ale na teraz mi starczy. Jest super :!:

#23 Adas

Adas
  • Forumowicz
  • 59 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:29, 26.02.2009

I rzecz to fachowiec, ale uwaga. Są ludzie którzy słyszeli dużo sprzętu bo jeździli na zawody i montowali z lepszym lub gorszym skutkiem, a nawet zdobywają sukcesy w zawodach ale tylko i wyłącznie na głośność, nazywaja sie "profesjonalistami", a sa ludzie którzy znają sie także na elektronice i brzmieniu, wiedza gdzie instalacje jak ma byc położona żeby nie było zakłóceń, nawet potrafią sie grzebać w zwrtonicach aby ustawic optymalnie i stworzyć jak najlepsze brzmienie.
Ja od siebie moge polecić Morel Tempo 6 - po włożeniu tego zestawu powoli przerzucam sie na muzykę typu whitney houston, a zostawiam hity z radia. Gra pięknie, a chyba kazdy wie jaki whitney ma głos...
Słucham tego na poziomie 27-29 (nie wiem jaka skala w radiu typ B, ale na pewno standardowo miałbym już strasznie zniekształcony dźwięk przez przestery), bas -4, treble -1/0 (niestety mój wzmacniacz nie ma filtrów górno i dolno przepustowych z płynną regulacją), no i gain ustawiony na troche mniej niż 3/4.

A propo zakładam temat w dziale o wszystkim, to prosze Was o pomoc w znalezieniu takiej muzyki, myślę że przyda sie każdemu kto zmieni audio w aucie i będzie mógł słyszec więcej.

#24 [H]-CluB-

[H]-CluB-
  • Forumowicz
  • 148 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:35, 26.02.2009

Wracając do tematu
Wygrałem głośniki Lanzar za 130 zł :-D
http://www.allegro.p...zawa_od_ss.html

Prawdopodobnie są lepsze niż Helix

#25 Adas

Adas
  • Forumowicz
  • 59 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:54, 26.02.2009

No to szukaj wzmacniacza powoli, bo one pewnie zagrają lepiej od Helixów ale pod wzmacniaczem, bo po danych widać, że do tego są stworzone. A nie lepiej bylo wziąć coś odseparowanego ze zwrotnicą?

#26 skubiszek

skubiszek
  • Forumowicz
  • 2,301 postów
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 11:17, 26.02.2009

mają potencjał i na pewno zagrają świetnie ze wzmacniaczem- ale potrzebny jest dobrej klasy wzmak, wymiana kabli itp

jak wiadomo zestaw odseparowany zagrał by lepiej ale lanzar za taką cenę.. nie źle :-)

Wowi Funclub- Kuzyn od strony brata ojca po matce chrzestnej stryjenki 😂😂


#27 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:15, 26.02.2009

Pisałem wcześniej o fachowcu, oczywiście że to musi być gość nie z młotkiem i przecinaniem :-> Celna uwaga a pro po zwrotnic, to bardzo ważne umieć wszystko dostroić, wtedy jest dopiero efekt.
[H]-CluB- , rozumiem że kasa do ważny argument ale zastanów się abyś nie był później rozczarowany jak u kolegi usłyszysz prawdziwe brzmienie muzyczki i poczujesz przyjemność ze słuchania jaką i Ty mógłbyś mieć i naprawdę nie trzeba do tego wzmacniacza, to kwestia odpowiedniego zestawu i profesjonalnego montażu z regulacją.
No a jak już do tego wszystkiego dołożysz wzmacniacz to z pewnością będzie odlot :->
No ale kurcze przyjemności muszą kosztować, jak nie patrzył potrzebna kasa niestety :-/ .

#28 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:38, 27.02.2009

Zdecydowanie z mojej strony polecam HELIX Dark Blue 62.1 - sam takowe posiadam :ok


ja tez mam helixy :ok polecam

#29 [H]-CluB-

[H]-CluB-
  • Forumowicz
  • 148 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:34, 04.03.2009

Dziś przyszły Lanzar`y jeszcze czekam na mały zastrzyk finansowy kupuję wygłuszenie i trzeba działać
Jak będzie już wszystko gotowe i podłączone to zdam relacje

#30 pablo.see

pablo.see
  • Forumowicz
  • 3,079 postów
Reputacja: 46
Super

Napisano 00:17, 05.03.2009

No właśnie kolego, porządna foto-relacja pt."Jak wygłuszyć drzwi w Accordzie 6gen" :-D

Do zobaczenia na trasie.





IPB Skin By Virteq