Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Rozrusznik


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 szo

szo
  • Forumowicz
  • 71 postów
  • SkÄ…d:żory
  • Paliwo:PB
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:39, 12.05.2011

Witam..Dzisiaj Hanna mnie bardzo mocno zaniepokoiła .Otoz stoje sobie spokojnie na światlach a tu widze ze z pod maski zaczyna sie wydobywac biały dym! Zgasiłem auto scholowałem na pobocze.Moje podejzenia padły na rozrusznik .Dostał mocnej awarii .Przekrecam w chwili obecnej kluczyk w stacyjke , silnik ani drgnie.Zanim to sie stało podczas uruchomienia silnika nieco dluzej niz zwykle krecił silnikiem zanim odpalił .Szanownik forumowicze dzisiaj bede wymontowywal w/w cześć do ogledzin .Co poradzicie Jakie Wasze wstepne sugestie.mam wymienic na nowy czy zregenerowac wystarczy. Dodam ze autem dojechałem - tesciu wziol mnie na hol i ładnie szybko odpaliła i do domu wrocilem bez problemow.T..aką usterke mam pierwszy raz i niewiem dokaca jak to rozwikłac
Pozdrawiam
  • 0

#2 szo

szo
  • Forumowicz
  • 71 postów
  • SkÄ…d:żory
  • Paliwo:PB
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:47, 12.05.2011

Własnie go zdemontowałem i jest spalony silnik w rozruszniku...Teraz pytanie nowy czy zregenerowany .Czy da sie wymienic tylko silniczek czy trzeba caly zakupic..pozdr
  • 0

#3 szo

szo
  • Forumowicz
  • 71 postów
  • SkÄ…d:żory
  • Paliwo:PB
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:25, 12.05.2011

Kolego w rozruszniku jest silnik silniczek zalezy jak to chce nazwac ..i jest spalony wszystko sie wypalilo szczotki uzwojenie...
  • 0

#4 NOWAK

NOWAK
  • Forumowicz
  • 26 postów
  • SkÄ…d:Kowal/Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:ES
  • KM:131
  • Paliwo:PB
  • Rok:1997
  • Nadwozie:CE8
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:16, 12.05.2011

w rozruszniku jest silnik silniczek


To jest wirnik. Mogę Ci powiedzieć że da się to naprawić ale koszt będzie wyższy niż jakbyś kupił używany cały rozrusznik.
  • 0

#5 szo

szo
  • Forumowicz
  • 71 postów
  • SkÄ…d:żory
  • Paliwo:PB
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:50, 12.05.2011

Panowie znalazlem rozrusznik na allegro .Z tym ze jest on z silnika 1.8 F18B3 .Na tabliczce naklejce umieszczonej sa numery 31200-P45-G11 pokrywajace sie z tymi ktore sa na moim niesprawnym.Mam silnik 2.0 F20Z1 ,Czy bedzie pasował?Przed zalicytowaniem chce sie upewnic..pozdrawiam
  • 0

#6 szo

szo
  • Forumowicz
  • 71 postów
  • SkÄ…d:żory
  • Paliwo:PB
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:02, 12.05.2011

owszem zastanawiałem sie .Podejrzewam bendiks .Rozrusznik nie wysprzeglil sie -caly czas dzialal i doszlo do spalenia..Taka przyczyna mi przyszla do glowy po dokladnym przemysleniu sprawy .Kolego czy w/w rozrusznik bedzie pasował?
  • 0

#7 przemkowal

przemkowal
  • Administrator
  • 8881 postów
  • SkÄ…d:WrocÅ‚aw
  • Silnik:2,2
  • Wersja:Tourer
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CN2
Reputacja: 111
Wzorowa

Napisano 20:18, 12.05.2011

Jeśli numery są takie same, to są takie same rozruszniki.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq