Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

podswietlana galka zmiany biegow


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#16 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
  • Skąd:ZS
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 20:24, 04.05.2011

mimo, że jestem zwolennikiem, wolnoć Tomku w swoim domku i to "co w środku to dla mnie", ale serio, kiepsko to wygląda :-/

choć jeśli masz tam jakaś wizję, bo widzę podświetlenie na nogi też jest, to trzymaj się swojej drogi i na marudy sik prosty :j
  • 0
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#17 Duszek

Duszek

    Duszek

  • Forumowicz
  • 895 postów
  • Skąd:Mielec
  • Silnik:1.8
  • Wersja:Diabelska
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:2000
  • Nadwozie:Sedan - CG8
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 20:29, 04.05.2011

mimo, że jestem zwolennikiem, wolnoć Tomku w swoim domku i to "co w środku to dla mnie", ale serio, kiepsko to wygląda :-/

choć jeśli masz tam jakaś wizję, bo widzę podświetlenie na nogi też jest, to trzymaj się swojej drogi i na marudy sik prosty :j


Dokładnie.

P.S

kardas, widzę że popadasz w samozachwyt ;-)
  • 0

#18 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
  • Skąd:ZS
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 20:36, 04.05.2011

hehe, przecież to nie moje słowa :lol:

Ty mnie tu lepiej nie prowokuj oftopem, tylko ogarniaj moje przyszłe bling bling nakręteczki 8-)
  • 0
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#19 Duszek

Duszek

    Duszek

  • Forumowicz
  • 895 postów
  • Skąd:Mielec
  • Silnik:1.8
  • Wersja:Diabelska
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:2000
  • Nadwozie:Sedan - CG8
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 15:51, 05.05.2011

Zamówione. Czekam na przesyłkę.
  • 0

#20 Davidowski

Davidowski
  • Forumowicz
  • 622 postów
  • Skąd:sosnowiec
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CL 7
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 20:26, 05.05.2011

moim skromnym zdaniem ta galka jest duzo ladniejsza niz ta oryginalna co mam teraz ale to tylko moje zdanie
  • 0

#21 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
  • Skąd:ZS
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 20:42, 05.05.2011

a to akurat każda jest ładniejsza od tej podstawowej ;)
  • 0
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#22 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:23, 06.05.2011

Mam u siebie podświetlaną gałkę, dokładnie taką http://moto.allegro....1587696004.html może szału nie robi, ale mi się podoba, szczególnie jak jest ciemno. Na tej konkretnej aukcji można wybrać kolor podświetlenia oraz jaki napis ma być na gałce. Jeśli chodzi o montaż to trzeba to zrobić delikatnie bo kabelki są cienkie i łatwo je ukręcić wkręcając gałeczkę. Gałka w środku nie ma gwintu, podczas pierwszego wkręcania ''robimy gwint''. Po paru demontażach może się okazać że już jej nie wkręcimy.
Aktualnie moja gałka jest "poza autem" także jak ktoś chce to mogę podesłać fotkę jak to wygląda od że tak brzydko powiem ''od dupy strony'' :-P

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0

#23 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
  • Skąd:ZS
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 23:01, 06.05.2011

o, ta złota ładnie wygląda 8-)
  • 0
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#24 tmc

tmc
  • Forumowicz
  • 633 postów
  • Skąd:Zakopane
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:05, 06.05.2011

typer2010


Ale to CB to ktoś zdolny montował.

[ Dodano: 2011-05-07, 00:07 ]
odnośnie gałki... ludzie naprawde nie macie co z pieniądzami robic?

Za 90zeta lepiej zatankować i spalić, albo tylko spalić.
  • 0
Moja Hańcza http://www.accordklu...p=106949#106949
=== ZAPRASZAM PO PORTFEL, TOREBECZKE ===
http://allegro.pl/Sh...Show?id=1600961

#25 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 10:10, 07.05.2011

Za 90zeta lepiej zatankować i spalić, albo tylko spalić.


popieram.. :)
  • 0

#26 cthsqd

cthsqd
  • Forumowicz
  • 1111 postów
  • Skąd:Rzeszów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 17
Dobra

Napisano 10:19, 07.05.2011

Ale się czepiliście, ja bym wydał spokojnie ze 4 stówki za oryginalną akcesoryjną gałkę do VIIki bo mam taki kaprys i podoba mi się tamta aluminiowo-skórzana gała, a jak się komuś podoba podświetlana to w czym problem? :shock: To samo można powiedzieć o dokładkach czy glebie, że już nie wspomnę o dywanikach czy naklejkach :roll:
Jak dla mnie to wygląda przeciętnie, ani rewelacyjnie ani odpustowo, ale to nie mi ma się podobać :-)
  • 0

eac2eccb9fc62cfe.jpg


#27 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:54, 07.05.2011

jesli chodzi o CB to lepiej zamontowac ww tym schowku niz na wkręty zboku do konsoli i najlepiej tak zeby siedzen nie szło przesuwać po drugie jak bedzie klapka z powrotem to radia nie bedzie widac przynajmniej nie bedzie kusiło po trzecie to radio jest zastępcze a tak w ogóle to nie jest temat o CB
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq