Skocz do zawartości


RODO w HAKP

wolne obroty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:17, 28.04.2011

witam
mam honde 2.0 lpg. mam problem z wolnymi obrotami.czy moze to byc spowodowane uszkodzona sonda labbda?
  • 0

#2 Jarek

Jarek
  • Klubowicz
  • 7399 postów
  • Skąd:Dębica i okolice
  • Silnik:1.8
  • Wersja:ES
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 43
Super

Napisano 16:07, 29.04.2011

witam
mam honde 2.0 lpg. mam problem z wolnymi obrotami.czy moze to byc spowodowane uszkodzona sonda labbda?


czy próbowałeś poszukać na forum - tematów odnośnie problemów z wolnymi obrotami jest kilka w dziale Silniki jak i również Instalacje gazowe.
Użyj funkcji Szukaj
  • 0

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 16:27, 29.04.2011

przy chamowaniu spadaja bardzo obroty czasem az gasnie. no i faluja.bylem na komputerze wyszlo ze grzalka w sondzie jest zepsuta. przepustnice mam wyszyczona . mechanik stwierdzil ze to nie mozliwe zeby obroty falowaly od sondy.
  • 0

#4 jacys

jacys
  • Forumowicz
  • 311 postów
  • Skąd:UK
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:56, 29.04.2011

przy chamowaniu spadaja bardzo obroty czasem az gasnie. no i faluja.bylem na komputerze wyszlo ze grzalka w sondzie jest zepsuta. przepustnice mam wyszyczona . mechanik stwierdzil ze to nie mozliwe zeby obroty falowaly od sondy.


A mi falowaly od popsutej sondy wlasnie i mialem takie obiawy jak opisujesz. W 1.8 co prawda ale mysle ze powinno byc podobnie.
  • 0
Była 1.8 iS Jest K24

#5 Michas

Michas
  • Forumowicz
  • 95 postów
  • Skąd:Bydgoszcz
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 07:56, 01.05.2011

Wyczyść krokowy, przepustnicę i zaślep EGR to naprawde pomaga.
  • 0
Only Honda :)

#6 bartowy

bartowy
  • Forumowicz
  • 45 postów
  • Skąd:Elbląg / Sopot
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:35, 01.05.2011

Mam podobny problem, generalnie mam za wysokie wolne obroty (1000RPM), jednak czasami sie zdarza ze sa w w granicach 800 RPM, a wtedy zauwazalne jest falowanie, szczegolnie podczas hamowania... Objawy te nie wystepuja kiedy na wolnych obrotach osiaga 1000RPM...
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq