Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Przycisk podświetlenia nad głową kierowcy


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Byczek

Byczek
  • Forumowicz
  • 112 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 00:44, 14.02.2009

Mam taki mały problem, nad głową kierowcy obok głównej lampy są dwie lampki włączane przyciskami. Włącznik od jednej z lampek ciągle mi sie blokuje tzn. jeśli go włączę to nie chce odskoczyć bym mógł go wyłączyć i muszę stukać by odskoczył. Może ktoś pomóc w dostaniu się do tego przycisku?? Głównie chodzi mi o sposób ściągania całej obudowy z lampkami, przełącznikami szyberdachu i tymi nieszczęsnymi włącznikami dodatkowych lampek nad kokpitem.

#2 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 14:37, 14.02.2009

Dołączona grafika

Tu masz fragment z manuala, który możesz sobie ściągnąć po zamówieniu Pakietu Klubowicza - wtedy masz dostęp do strefy Klubowicz, m.in. manuale, instrukcje itd.

Jak zamówić pakiet tutaj http://www.accordklu...opic.php?t=1218

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#3 Byczek

Byczek
  • Forumowicz
  • 112 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 23:40, 14.02.2009

Dzięki serdeczne. mam rozumieć że soczewka jest na zatrzaskach i powinna jakoś odskoczyć po pociągnięciu ??

#4 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 19:52, 15.02.2009

Dobrze rozumiesz. Na zatrzaski, a pod spodem są śrubki.
Tu również jest manual do HA VI.
klik

@Siwy
Trochę Twoja propozycja brzmi jakbyś był posiadaczem praw do tej instrukcji i za kasę
udostępniał ją innym. A na manualu Honda przezornie napisała "All rights reserved".

No ale chociaż zamieściłeś skreen i pomogło.

Pozdrawiam.
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#5 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 21:20, 15.02.2009

@Siwy
Trochę Twoja propozycja brzmi jakbyś był posiadaczem praw do tej instrukcji i za kasę
udostępniał ją innym. A na manualu Honda przezornie napisała "All rights reserved".


Nie udostępniam za kasę !! Namawiam kolegę aby został Klubowiczem = ramki, lepki, utrzymanie domeny i serwera. A manuale i instrukcje to dodatkowy bonus dla klubowiczów.
Mój post wyraźnie proponuje, nie nakazuje. Jak się przyda info z manuala to może zamówić lub nie, każdy sam decyduje.

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#6 Byczek

Byczek
  • Forumowicz
  • 112 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 22:25, 15.02.2009

Dzięki chłopaki. Mam tylko pytanie do Siwego czy zdjęcie które wkleiłeś pochodzi z programu HONDA ESM ??? Czy to z czegoś innego??

Grzesiek co wy w tej Wrzesni macie? pola i lasy tylko?? :mrgreen: (zanaczam ze nie wysmiewam sie z Grzesia zeby nie bylo, i nie łąmie regulaminu forum :-P )


#7 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 22:33, 15.02.2009

Tak, to jest screen z manuala ESM. Całość możesz ściągnąć z linku kolegi kardas. Ja już na nic nie namawiam, bo będzie jeszcze że tym handluję :-/

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#8 Byczek

Byczek
  • Forumowicz
  • 112 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 13:59, 16.02.2009

Ok, wszystko wyciągnąłem, zdjąłem przyciski i zamieniłem je miejscami, chodzą elegancko, żaden się nie zacina.... ale straciłem całe podświetlenie wnętrza łącznie z tym w bagażniku :( Po połączeniu na nowo kostek nic mi nie działa :(

Grzesiek co wy w tej Wrzesni macie? pola i lasy tylko?? :mrgreen: (zanaczam ze nie wysmiewam sie z Grzesia zeby nie bylo, i nie łąmie regulaminu forum :-P )


#9 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 14:01, 16.02.2009

Bezpieczniki kolega sprawdzał ??

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#10 Byczek

Byczek
  • Forumowicz
  • 112 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 14:48, 16.02.2009

Właśnie po to wróciłem do domu, samochód mam od 3 miesięcy i nie wiedziałem w której skrzynce jest bezpiecznik od podświetlenia. Po konsultacjach na shoutbox-ie wreszcie mogłem wyeliminować tą przypadłość. Tak to był bezpiecznik, zaskoczyłem się przez co mógł się spalić. Szybko podskoczyłem po komplet bezpieczników do sklepu - 4zł i po sprawie.

Grzesiek co wy w tej Wrzesni macie? pola i lasy tylko?? :mrgreen: (zanaczam ze nie wysmiewam sie z Grzesia zeby nie bylo, i nie łąmie regulaminu forum :-P )





IPB Skin By Virteq