Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Uniwersalny tempomat


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 malin_f1

malin_f1
  • Forumowicz
  • 1165 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:59, 11.02.2009

znalazłem takie cudo... i dość mocno się najarałem na coś takiego :mrgreen: to element wyosażenia którego mi najbardziej brakuje w moim samochodzie...
Ktoś coś słyszał wie na ten temat?
Urządzenie jest Made in Germany , działa jak normalny tempomat tzn zachowuje się jak normalny naciskamy stop rozłącza, naciskamy sprzęgło rozłącza, dodajemy gazu i puszczamy wraca do ustalonej prędkości to jedyna różnica, ma pamięć, itd...

http://www.allegro.p..._samochodu.html
F1

#2 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:56, 11.02.2009

malin_f1, jedyne co moge Ci podpowiedziec, to to, ze Weaco to uznana germanska firma (zwlaszcza w temacie mobilnych urzadzen chlodniczych) i raczej shitu nie robia. To tak na zachete ;)

#3 malin_f1

malin_f1
  • Forumowicz
  • 1165 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07:32, 12.02.2009

taaa zorientowałem się po ich stronce że robią kilka fajny gadżetów :mrgreen: ten tempomat to najprostsze i najtańsze urządzenie tego producenta ale wystarczające cena ok 125e szkodza że euro nie jest po 3,2zł :-) bo wtedy byłoby taniej ale tragedii nie ma dziś skontaktuję się ze złotą rączką ASO Honda i pogadam o tym czy to zamontuje czy mam wycieczkę do Mikołowa :mrgreen: w sumie to na nartach bym pośmigał więc może będzie przyjemne z pożytecznym :-)
F1

#4 malin_f1

malin_f1
  • Forumowicz
  • 1165 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:37, 27.02.2009

szukam w Accordzie 2,0 bez tempomatu kabelka po którym idze prędkość obrotowa koła ma ktoś jakieś info ?? studiowałem serisówkę i nie mogę znaleźć, być może problemem jest szyna CAN i ten sygnał jest poprostu zaszyfrowany cyfrowo i nie do odczytania... ma ktoś jakieś info na ten temat ??
F1

#5 jaroslavos

jaroslavos
  • Forumowicz
  • 120 postów
Reputacja: -1
Neutralna

Napisano 16:08, 30.04.2009

Czy, jak w wersji comfort zmienimy kierownice na te z guzikami (tempomat) da się to gdzies podlaczyc aby bylo ok ? czy wersja comfort nie ma mozliwosci dolozenia tempomatu ?

Mozliwe, ze wersja jest przystosowana, a zaoszczedzili tylko na kierownicy bez guzikow ;) ?
individual design

#6 malin_f1

malin_f1
  • Forumowicz
  • 1165 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:34, 30.04.2009

nie ma instalcji chcąc mieć fabryczny tempomat trzeba dołożyć wiązkę, zmienić kompa i przepustnicę reasumijąc nieopłacalne. ja narazie odpuściłem bo i tak nie miałbym gdzie korzystać a za rok pewnie będę zmieniał samochód natomiast ten tempomat na 100% podejdzie do accorda. mam info o kabelku VSS czyli prędkości także nic tylko zakładać. Prawie go zamówiłem bo szukałem właśnie tego sygnału VSS bo chciałem być pewny że wszystko będzie pasić ale w międzyczasie cena podskoczyła z 540pln do prawie 800pln więc dałem sobie spokój :mrgreen:
F1




IPB Skin By Virteq