Skocz do zawartości


RODO w HAKP

lusterka skladane :-)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:13, 31.03.2011

No wlasnie jak w temacie czy ktos potrafi zrobic cos takiego? moze wystarczy by wymienic lusterka od innego modelu aby byly skladane i z kierunkami???? jestem ciekaw waszych propozycjii :ok
  • 0

#2 adkrzywda

adkrzywda
  • Forumowicz
  • 248 postów
  • Skąd:Bochnia
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 15:40, 31.03.2011

zodiredo, jestem w trakcie badania tej sprawy :-P ale w 7 gen. Same lusterka nie starczą, trzeba trochę pobawić się z instalacją, ale myślę że da radę to ogarnąć bez większych problemów.
  • 0

#3 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
  • Skąd:ZS
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 16:00, 31.03.2011

zodiredo, jeśli chodzi o składane lusterka, jest opcja. W VIg na Japonię były takie lusterka. Tak więc siłowniki, instalację,
przycisk (identyczny jak nasz od sterowania lusterkami plus przycisk składania na nim) mogę mieć.
Druga sprawa, nie wiem jak siłowniki będą pasować do obudowy z VIg, bo to może być największy kłopot. Może wystarczy przerzucić całe
lusterka. Choć one trochę różnią się kształtem i też nie wiem czy dokładnie będą pasować. Raczej skłaniałbym się że nie podejdą, ale to
trzeba dokładnie sprawdzić.
Elektryka do ogarnięcia.
  • 0
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#4 Pawel_Aerodeck

Pawel_Aerodeck
  • Forumowicz
  • 446 postów
  • Skąd:pl
  • Silnik:F20
  • Wersja:T
  • KM:+250hp
  • Paliwo:PB
  • Rok:1997
  • Nadwozie:ce2
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 16:08, 31.03.2011

siłowniki będą pasować do obudowy z VIg

Tam nie ma żadnych siłowników tylko jest silnik elektryczny, zmiana fazy zmienia kierunek działania silnika.
Temat wcale nie jest taki prosty jak się może wydawać. Próbowałem swoje lusterka przerobić wkładając silnik z Prelude, niestety się nie udało, zabrakło 3mm żeby złożyć całe lusterko do kupy. Inna sprawa to zamocowanie silnika w lusterku. Na taśmę i super glue to nie będzie się trzymać :D
  • 0

http://www.accordklu...r-1-sezon-2014/

 

- mój temat, zapraszam.


#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:57, 07.04.2011

to co mechanik mi powiedzial to to ze da sie to zrobic np. zamieniajac na lusterka z 7 gen tyle tylko nie mamy nadal pojecia jak wyglada mocowanie bo tam sa jakies 3 sruby i czy podpasuja?? to chyba by musial ktos sprawdzic kto ma lusterko i od jednego i od drugiego auta i podpasowac albo moze zobaczyc czy tam sie jakos da inaczej to przyczepic, czy nie bedzie za male czy nie za duze :k
  • 0

#6 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
  • Skąd:ZS
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 22:05, 07.04.2011

lusterka z VIIg to VIg? :om:
chyba będzie lipa, więcej niż pewne
  • 0
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq