Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Pasy w VII


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:03, 28.03.2011

Panowie chce wymienic pasy bezpieczenstwa w moim aucie . Nigdy nie robilem takich rzeczy i mam pytanie : Czy grzebiac tam nie odpale przypadkowo kurtyn :shock: czy tez innych atrakcji ?
  • 0

#2 lukasz.crw

lukasz.crw
  • Forumowicz
  • 305 postów
  • Skąd:Rzeszów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:406
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2001
  • Nadwozie:Coupe
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:34, 28.03.2011

Hmmm kurtyn nie odpalisz jak odłączysz akumulator i odczekasz parę minut- przynajmniej 3. Najlepiej jeszcze wypiąć wtyczkę kurtyn z obwodu SRS. Oczywiście należy obchodzić się delikatnie grzebiąc przy poduchach- zawsze istnieje ryzyko detonacji pod wpływem uderzenia. Składając koniecznie pamiętaj, żeby podpiąć wtyczkę kurtyn do obwodu SRS przed podpięciem akumulatora- inaczej wywali Ci błąd.
  • 0

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:33, 28.03.2011

Dzieki i tak tez uczynie . Mam wrazenie ,ze bede sie czul jak saper na polu minowym przekladajac te pasy ;-) .
Pozdrawiam
  • 0

#4 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
  • Skąd:Nie ważne
  • Silnik:0/1
  • Wersja:E
  • KM:120
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 06:17, 29.03.2011

Hmmm kurtyn nie odpalisz jak odłączysz akumulator i odczekasz parę minut- przynajmniej 3. Najlepiej jeszcze wypiąć wtyczkę kurtyn z obwodu SRS. Oczywiście należy obchodzić się delikatnie grzebiąc przy poduchach- zawsze istnieje ryzyko detonacji pod wpływem uderzenia.

Nie ma takiej potrzeby,aby odpinać akumulator.Kolega będzie zmieniał tylko pasy bezpieczeństwa,a co za tym idzie musi zdjąć boczne plastiki i odkręcić pasy.Bocznych kurtyn i poduszek nawet nie będzie widział.
  • 0

#5 lukasz.crw

lukasz.crw
  • Forumowicz
  • 305 postów
  • Skąd:Rzeszów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:406
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2001
  • Nadwozie:Coupe
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:29, 29.03.2011

To przepraszam za wprowadzenie zamętu- opierałem się na ogólnych doświadczeniach z poduchami :k
  • 0

#6 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
  • Skąd:Nie ważne
  • Silnik:0/1
  • Wersja:E
  • KM:120
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 11:13, 29.03.2011

opierałem się na ogólnych doświadczeniach z poduchami :k

Wszystko ok bo pasy na dole podpięte są pod sensory i jeżeli komuś (po powrotnym podpięciu kostek) zaświecą się kontrolki poduszek to po przekręceniu parokrotnym kluczyka w stacyjce kontrolki zgasną.
Ps.także Twoje doświadczenia z poduchami w innych modelach są całkiem na miejscu :ok
  • 0

#7 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:57, 29.03.2011

Dzieki Panowie za zainteresowanie tematem,biore sie za te robotke w weekend, wiec bede sobie jednak sluchal muzyczki z radyjka :B
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq