Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Silnik gaśnie w czasie deszczu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:57, 24.03.2011

mam taki oto probem: kiedy jade podczas duzego deszczu i mam wlaczone wycieraczki na najszybszym biegu to po jakims czasie silnik przestaje pracowac, nie reaguje na pedal gazu, nie ma wspomagania, powoli i stopniowo schodzi z obrotów az w koncu zgasnie. Elektryka działa dalej, swiatla i kontrolki sie swieca, zegary pokazuja predkosc i obroty. kiedy sie juz zatrzymam, to spokojnie moge odpalic bez zadnych problemow. nie zapala sie check. dzieje sie tak tylko w duzym deszczu i jak wycieraczki pracuja bardzo szybko, jak wlacze na nizszy bieg to auto nie gasnie, jednak sciana wody na szybie uniemozliwia jazde :-? w kazda inna pogode moge wlaczyc wszystkie odbiorniki pradu i nic sie nie dzieje. Przewody WN i swiece mam nowe, alternator laduje bardzo dobrze. na razie obstawiam moduł zaplonu... jesli ktos z was koledzy spotkal sie z podobnym problemem lub ma jakis pomysl to prosze o odpowiedz.
  • 0

#2 Shaman

Shaman
  • Forumowicz
  • 113 postów
  • Skąd:Podkarpacie, RBR:)
  • Silnik:V6
  • Wersja:Sport Edition
  • KM:163
  • Paliwo:PB
  • Rok:2000
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 13:06, 25.03.2011

Ja miałem podobny problem co prawda nie w Acco ale miałem.U mnie zawodził aparat zapłonowy,a dokładnie nieszczelna uszczelka na kopułce i w czasie deszczu dostawała sie tam wilgoć więc palec i styki nie wyrabiały.
Spróbuj może to sprawdzić, u mnie pomogło.
  • 0

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:07, 25.03.2011

klemy są mocno dokręcone i na pewno nie sa zasniedziale. tez mi sie wydaje ze to moze byc aparat zaplonowy. Uszczelnie kopulke jak najszybciej i pozostaje mi tylko czekac na duzy deszcz :-)


troche to trwało. Wymienilem kopulke na drugą, w starej styki byly juz mocno zjechane. do tego porzadnie uszczelnilem i teraz wszystko gra, juz nie gasnie :ok
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq