Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Guzik na końcu wajhy od spryskiwaczy bądź kierunkowskazów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mariusz439

Mariusz439
  • Forumowicz
  • 250 postów
  • Skąd:potrójne miasto
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:25, 24.03.2011

Potrzebuję zamontować dodatkowy guzior w aucie.
Dziś wpadłem na pomysł, żeby zrobić to co mają niektóre autka czyli przycisk na końcu przełącznika kierunków bądź spryskiwaczy. Jest tam nawet nacięcie, w związku z czym zastanawiam się czy w 5 genie gdzieś to było praktykowane.

1. czy ktoś widział coś takiego w 5 genie?
2. czy taki guzior był w późniejszych generacjach?
2. ma ktoś pomysł, który guzior przypasuje?
  • 0
:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

#2 lukasz.crw

lukasz.crw
  • Forumowicz
  • 305 postów
  • Skąd:Rzeszów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:406
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2001
  • Nadwozie:Coupe
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:36, 24.03.2011

Ja w V gen nie mam żadnego guzika na przełączniku zespolonym sprysków i kierunków. Nie myślałeś, żeby dodatkowy guzik zamocować na oprawie zegarów, tak jak jest to zrobione z włącznikiem ogrzewania tylnej szyby?? Myślę, że miejsce tak samo dogodne. Ewentulanie możesz jeszcze zamocować na tunelu środkowym- tam gdzie fabrycznie montowane są przyciski od podgrzewania siedzeń lub sprysków reflektorów.
  • 0

#3 Mariusz439

Mariusz439
  • Forumowicz
  • 250 postów
  • Skąd:potrójne miasto
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:26, 24.03.2011

Ja w V gen nie mam żadnego guzika na przełączniku zespolonym sprysków i kierunków. Nie myślałeś, żeby dodatkowy guzik zamocować na oprawie zegarów, tak jak jest to zrobione z włącznikiem ogrzewania tylnej szyby?? Myślę, że miejsce tak samo dogodne. Ewentulanie możesz jeszcze zamocować na tunelu środkowym- tam gdzie fabrycznie montowane są przyciski od podgrzewania siedzeń lub sprysków reflektorów.


to wiem, ale wymyśliłem sobie umieszczenie go w przełączniku kierunków lub sprysków. Po co ułatwiać sobie życie ;)

Czekam na odpowiedzi na pytania :)
  • 0
:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq