Skocz do zawartości


RODO w HAKP

jaka przyczyna?prosze o rady


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:32, 21.03.2011

witam mam problem z automatem...nie moglem zbic biegu z P,a teraz nie mam 1,2!!!d3,d4,n ok...poziom oleju ok ale nie wiem kiedy byl wymieniany bo mam honde od miesiaca...jutro przeglad prosze o pomoc!!!
  • 0

#2 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:02, 22.03.2011

Czyli po prostu nie możesz przesunąć z pozycji P-parking w dół na inne biegi uuu ciężko to widzę i raczej skrzynia do regeneracji
  • 0

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:02, 23.03.2011

wlasnie myslalem o najgorszym,ale doszlem do tego i usterka zostala wykryta i usunieta:)godzina roboty
  • 0

#4 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
  • Skąd:ZS
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 21:05, 23.03.2011

doszedłem


ale jaka usterka, możesz wyjaśnić


jak tak patrzę na niektóre wpisy to nie dziwię się, że Polacy wynaleźli nową Enigmę :bag
  • 0
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:37, 23.03.2011

Doszlem czy doszedlem wszystko jeden Ch..kumaci wiedza o co chodzi i nie chwytaja za slowa....do tematu:Postanowilem dostac sie do przekladni od gory i sciaglem oslone ta pod drazkiem zmiany gear i okazalo sie ,ze mechanizm ktory sie tam znajduje(plastikowe czesci,czujnik cos jak zaczepy)nie pracuja tak jak powinny,zlaczylem je ze soba do kupy i smiga lepiej niz bylo!!!
  • 0

#6 sith69

sith69
  • Forumowicz
  • 11 postów
  • Skąd:WELLINGBOROUGH
  • Paliwo:PB
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:57, 11.05.2011

Dobry Wieczor
czy moglbymi ktos pomoc z problemem:wracajac z kraju Rozwalila sie skrzynia
autokupione w Car Shopie z 3 letnia RAC Warranty Company-i tu zaczynaja sie schody
Firma ubezpieczeniowa kazala mi dac auto do garazu Hallfords Autocenter w celu naprawy
w garazu skrzynie wyjeli i oczekuja na dalsze decyzje od firmy ubezp
Ci nie chca za nic zaplacic itwierdza zebym na wlasny koszt wyslal skrzynie do zdiagnozowania
1 byla wyslana do specjalisty a ten stwierdzil ze skrzynia jest do wymiany koszt ok 5 tys funtow
RAC nie chce przyjac odpowiedzialnosci i nie chce naprawic auta a wykupilem u nich dodatkowa 3 letnia gwarancje
nie wiem do kogo sie zwrocic o pomoc
bede wdzieczny za jakiekolwiek rady
nie stac mnie na prawnikow

moze ktos z tu obecnych mial taki problem z w/w firma????

prosze rowniez o kontakt na telefon :07902715093 Leszek
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq