Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Wymiana wahacza przód


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 09:41, 03.02.2009

witam wszystkich:)
ostatnio pisalem gdzie moge kupic sworzeń gornego wahacza ale nie dostałem odpowiedzi i dowiedzialem sie ze nie mozna wogole tego sworznia wymienic tylko trzeba cały wahacz...to prawda? bo znalazlem na allegro wahacz górny i chcialem sie dowiedziec czy on bedzie do mnie pasował:) oto LINK

#2 Jarek

Jarek
  • Klubowicz
  • 7399 postów
Reputacja: 43
Super

Napisano 10:39, 03.02.2009

ja wymieniałem wahacz w serwisie i dobór pozostawiłem fachowcowi, ale mój kosztował około 260,00zł. Myślę że 69,00zł to atrakcyjna cena, ale co z jakością??
Zapytaj sprzedającego czy będzie pasował jeżeli to fachowiec do po numerach budy i roczniku powie Ci czy to odpowiedni wahacz dla Twojego autka.

#3 NOWAK

NOWAK
  • Forumowicz
  • 26 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:15, 03.02.2009

Jeśli chcesz dobry wahacz to polecam firmy YAMATO ( jakościowo są porównywalne z oryginałem ) za 210zł bo takim za 69zł to pojeździsz na naszych drogach z pół roku i znów do wymiany. A tak wygląda wahacz górny do accorda
Dołączona grafika

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 12:33, 03.02.2009

aha dzieki, a nie moge wymienic samego sworznia gornego wahacza? bo slyszalem ze jest on na stale i nie mozna go wymienic

#5 NOWAK

NOWAK
  • Forumowicz
  • 26 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:19, 03.02.2009

Poczytaj, podobno można --> http://hondaaccord.s...topic.php?t=453

#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 13:45, 03.02.2009

Na tym rysunku widac , ze jesto raczej jedna calosc.
Dołączona grafika

#7 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 15:01, 03.02.2009

Wszystko można zrobić,tylko musisz trafić na warsztat który specjalizuje się w zawieszeniach.Miałem kiedyś auto pt.tytułem Suzuki Baleno i tam w/g katalogu też wymieniało się cały wahacz.Podjechałem zregenerowali wahacz przejeździłem rok i wszystko było w porządku i auto sprzedałem.Z drugiej strony mój wahacz kosztował ponad 350 zł,a regeneracja 100zł i to mi się opłacało.Zorientuj się jak jest w przypadku Hondy?

#8 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 01:02, 04.02.2009

aha ok. a ma ktos jakies doswiadczenie z tymi wahaczami z allegro do hondy? mowie o tych do 100zl sztuka:)

#9 RPcustoms

RPcustoms
  • Forumowicz
  • 21 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:09, 28.03.2009

Pamiętaj że według fachowców wszystkie wymiany w zawieszeniu dokonuje się parami czyli wahacz lewy i prawy po zabiegu zaleca się również ponowne ustawienie zbieżności :!:

#10 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 13:22, 28.03.2009

wiem wiem juz wszystko dawno zrobilem:)

#11 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:45, 28.03.2009

trochę późno to pisze ale ja wymieniałem sam sworzeń kupowałem dwa razy bo za pierwszym razem przysłali z innego modelu accorda albo ze starszego drugi był już dobry prawie dobry bo musiałem go trochę papierem ściernym liznąć ale wszystko jest ok




IPB Skin By Virteq