Skocz do zawartości


RODO w HAKP

brak nawiewu honda accord 2,0b 97r


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:13, 26.02.2011

witam kupilam honde accord 2,0 benzyna 97r i mam taki problem ze jest w niej bardzo słaby nawiew, jak dam pokretłem na 5 to zachowuje sie jak na 1 albo slabiej,sprawdzalem czy ma filtr kabinowy ale filtra brak dmuchawe slychac kreci jak szalona wszystkie tryby sie załanczaja od 1 do 5 a w srodku nic ani ciepłago ani zimnego,do tego parują szyby masakra ma klime ale to nic nie daje za pomoc z gory dziekuje
  • 0

#2 KamilM

KamilM
  • Forumowicz
  • 511 postów
  • Skąd:Wieś Radom
  • Silnik:2.2
  • Wersja:sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CN2
Reputacja: 11
Dobra

Napisano 16:31, 26.02.2011

skoro nawiewy na słuch chodzą na wszystkich trybach poszukiwania można zacząć od sprawdzenia linek regulacji . są na widoku po prawej stronie po zanurkowaniu w pedały :mrgreen: no może jak coś się urwało lub gdzieś jest zatkane i blokuje. filtr kabinowy do tego modelu nie był przewidziany ;-)
  • 0

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:47, 26.02.2011

juz wszystko przerobiłem tam w te pedała nie raz leb wkladałem,tez tak myslałem juz nawet recznie to przestawialem i nic ani na nogi ani na szybe nigdzie kompletnie plastiki doprowadzajace czuc ze ciepłe a nic nie wieje , jak by ktos tam cos włozył albo wszystko pozamykal ale jak,gdzies czytałem ze mogly sie skonczyc szczotki na wentylatorze ale on kreci jak szalony niewiem masakra

[ Dodano: 2011-02-26, 19:58 ]
jeszcze zapomniałem sie zapytac gdzie jest parownik bo slyszalem ze parownik tez dobrze przeczyscic jak problemy z wentylacja
  • 0

#4 koliberek-ak

koliberek-ak
  • Forumowicz
  • 853 postów
  • Skąd:Rzeszów
  • Silnik:1.8
  • Wersja:iS (F18A3)
  • KM:115
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1997
  • Nadwozie:CE7
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 14:17, 27.02.2011

jak kręcisz pokrętłem od kierowania nawiewu, to słyszysz, jak się dźwignie przestawiają?
jeśli nie to mogła spaść któraś dźwignia z prowadnicy lub linka za pokrętłem

a przycisk od obiegu zewnętrznego masz wciśnięty??
  • 0
AK

#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:35, 27.02.2011

sprawdzalem na obiegu wewnecznym, zewnecznym, klimie,wszystkie wyłaczałem a kierunki nadmuchu to nawet recznie przestawiałem tam gdzie sa linki od pokreteł z tego co czytałem podobne tematy to mowili zeby sprawdzic szczotki na wetylatorze chociaz nie wiem co to moze miec wspolnego bo wetylator kreci dobrze albo wyczyscic jakis parownik ale nawet nie wiem gdzie on sie znajduje
  • 0

#6 koliberek-ak

koliberek-ak
  • Forumowicz
  • 853 postów
  • Skąd:Rzeszów
  • Silnik:1.8
  • Wersja:iS (F18A3)
  • KM:115
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1997
  • Nadwozie:CE7
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 22:16, 27.02.2011

parownik klimy jest za schowkiem
a silnik dmuchawy jest w zespole dmuchawy, która jest po prawej stronie parownika też za schowkiem
a słyszysz, jak się przestawia klapka recyrkulacji (obieg wewnętrzny/zewnętrzny)? Silnik od tego jest po prawej stronie zespołu dmuchawy.

nagrzewnica jest za tunelem środkowym, ale może rzeczywiście coś się zapchało przy parowniku - masz tu tabelkę z wyszukiwaniem usterek:

Dołączona grafika
  • 0
AK

#7 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 07:41, 28.02.2011

wielkie dzieki za wszystko posprawdzam to co mi dales, klapka wew/zew dziala dobrze bo ja slychac i ogolnie wszystko działa tylko tak jak napisałem brak nadmuchu cieple ani zimne nigdzie ani na nogi ani na szybe ani do srodka i parowanie szyb przez to,jak cos ustale to dam znac pzdr
  • 0

#8 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:35, 01.03.2011

sprawdz czy nie są popękane platiki od dmuchawy i wszystkie czesci od dmuchawy sa powkładane jedna w druga dobrze i poskrecane moze gdzies bokiem powietrze ucieka
  • 0

#9 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:08, 10.03.2011

honda zrobiona znalazłem przyczyne po wielkim trudzie a byla taka dziwna ze sie za glowe złapalem wetylator zamiast w prawo krecił sie w lewo ale ja tam rak nie pchalem poprostu kupilem taka dzieki za pomoc :db
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq