Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

witam prosze o pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lu1988

Lu1988
  • Forumowicz
  • 105 postów
  • Skąd:slask
  • Silnik:1,8
  • Wersja:s
  • KM:240000
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1999
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:41, 11.02.2011

Witam was drodzy bracia :)

MAm taki roblem oddałem moja honde na przeglad okresowy instalacji 10000 km bo jest na gwarancji. Auto chodziło jak zyleta. Odebrałem auto pwoiedzieli ze wymienili filtry i ustawiali wtryski mysle ok. Odebrałem i pojechałem do domu jakies 3km auto było zagrzane. Rano odpalam auto i sie zaczeło silnik mało z ramy nie wyskoczył tak nie równo pracował i gasł a nawet na gazie zpapaliła mi sie kontrolka silnika. odrazu zadzwoniłem do serwisu powiedzieli zeby przyjechac. Przyjechałem zostawiłem auto za 30minut przyszedłem i gosc mówi ze 4 cylinder nierówno pracuje ze prawdopodobnie wtryski sie zapchały. To mówie zeby to zrobili a on do mnie ze mam zapłacic ja mu mówie ze auto zostawiłem sprawne i chce zeby taki stan auta była a on na to ze wyczyscili przepustnice ustawili wtrysk i jak nie chce czyscuic listwy to wiecej nie zrobia a i ze mam zapłacic za czyszczenie przepustnicy (powiedział ze to zbieg okolicznośći ze auto sie zepsuło po przeglądzie). To ja ze nie zapłace bo zepsuli silnik i ze zobacze co po tych regiulacjach bedzie ale ze jak bedzie zle a powiedziałem ze na zimnym napewno bedzie to zgłosze sie zeby naprawiali.

Prosze was o pomoc co mam zrobic bo jestem pewny ze oni cos spieprzyli a teraz nie chca podjąć sie odpowiedizalności.

Kamil
  • 0

#2 wolek

wolek

    Partner HAKP

  • Partner HAKP
  • 4965 postów
  • Skąd:Wawa i Nowy Dwor Maz
  • Silnik:2.4
  • Wersja:TypeS
  • KM:190+
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 94
Wzorowa

Napisano 20:17, 11.02.2011

masz sekwencję?? co ma przepustnica do gaśnięcia na gazie??a precyzyjniej możesz powiedzieć niby że które wtryski się zapchały??
strasznie niespójne to wszystko dla mnie jest...
  • 0

#3 Lu1988

Lu1988
  • Forumowicz
  • 105 postów
  • Skąd:slask
  • Silnik:1,8
  • Wersja:s
  • KM:240000
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1999
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:05, 11.02.2011

tak z tego wynika ze któreś sa zapchane ale taki problem pojawił sie po przegladzie. Wcześniej wszystko dobrze chodziłao
  • 0

#4 wolek

wolek

    Partner HAKP

  • Partner HAKP
  • 4965 postów
  • Skąd:Wawa i Nowy Dwor Maz
  • Silnik:2.4
  • Wersja:TypeS
  • KM:190+
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 94
Wzorowa

Napisano 10:26, 13.02.2011

no ok ale które wtryski benzynowe czy gazowe?? Odpowiedz po kolei na moje pytania
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq