Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Dziwne dzwieki po zmianie rozrzadu


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
16 odpowiedzi w tym temacie

#16 szagratus

szagratus
  • Forumowicz
  • 112 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:31, 22.10.2008

Witam,

W natloku zajec zapomnialem odpisac - otoz moj mechanik stwierdzil ze to pasek zebaty wydaje takie dzwieki jak schodzi z kola zebatego. Nowy pasek ma minimalnie inny ksztalt zeba i stad ten dziwek - pasek byl od japanparts i nigdy wiecej. Zmienil mi teraz na paski gatesa jak bylo w oryginalnym rozrzadzie z niemiec i dzwiek znikl. Pojawia sie jeszcze bardzo cichutki przy 1500 obr ale to prawie nieslyszalne - musze sie wsluchac albo mam juz omamy - bo jestem teraz na kazdy dzwiek wyczulony :-) .
Jezeli cie to wnerwia Made - wymien paski na nowe. Z tego co mi mowil nic nie powinno sie stac ale to denerwujace bylo i dlatego ja wymienilem. Mowil tez ze troszke ten dzwiek przycichnie ale nie zniknie ...
Notabene ten dzwiek jest zawsze tylko bardzo bardzo bardzo cichy - jezdzac normalnie nie slychac go wogole. Ja mialem gorzej bo jak ruszalem to byl bardzo wyrazny - jak na filmie.
Widac nasze hondy wrazliwe sa na takie rzeczy jak jakosc paska itepe.

Pozdrawiam,
Jaro.

#17 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:42, 26.10.2008

kolega chyba mial lancucj rozrzadu z japanparts do sunny i po kilkudziesieciu tysiaczkach nie pamietam ile ale powinien juz starczyc do konca zywota chyba tego samochodu zaczal napieprzac w obudowe. Dlatego ja nie kupuje w japanparts.




IPB Skin By Virteq