Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Jakie żarówki Accord VII ??


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
32 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:08, 08.04.2009

Nie mogę doczytać nigdzie jakie żarówki są potrzebne do halogenów z (z silnikiem 2.2 iCTDI). Zdaję sobie sprawę że najlepszą metodą jest wymontowanie i szukanie takiej samej żarówki ale z chwilą zakupu na allegro dobrze jest wiedzieć czego szukać. Czy ma ktoś może jakąś ściągawkę jakie żarówki są potrzebne do poszczególnych rzeczy łącznie z takimi pierdołami jak podświetlenie tablicy rejestracyjnej, lampki w kabinie, światła postojowe, światła długie, kierunkowskazy itp. Pozdrawiam

#2 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:02, 08.04.2009

Spróbuj sprawdzić na tej stronie - http://tnij.org/jakazarowka

pozdrawiam

#3 malin_f1

malin_f1
  • Forumowicz
  • 1569 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 06:09, 09.04.2009

na twoim samochodzie nie widać halogenów :mrgreen:
ale jak coś to H11
http://www.allegro.p...genowa_h11.html
na 100% pasują do takich halogenów
http://www.allegro.p...6_halogeny.html
http://www.allegro.p...2_halogeny.html
F1

#4 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 1501 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 08:17, 09.04.2009

Nie mogę doczytać nigdzie jakie żarówki są potrzebne do halogenów z (z silnikiem 2.2 iCTDI). Zdaję sobie sprawę że najlepszą metodą jest wymontowanie i szukanie takiej samej żarówki ale z chwilą zakupu na allegro dobrze jest wiedzieć czego szukać. Czy ma ktoś może jakąś ściągawkę jakie żarówki są potrzebne do poszczególnych rzeczy łącznie z takimi pierdołami jak podświetlenie tablicy rejestracyjnej, lampki w kabinie, światła postojowe, światła długie, kierunkowskazy itp. Pozdrawiam


Na 100% - żaróweczki H11 !!
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 08:29, 16.04.2009

Witam podłączę się do tematu mam taki sam model 2,2 iCDTI i chciałbym wiedzieć jakie są jeszcze żarówki normalnie w lampach, drogowe i mijania plus kierunki ? bo mam lampy bez żarówek ;-)

Dzięki za pomoc

#6 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 1501 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 09:47, 16.04.2009

Witam podłączę się do tematu mam taki sam model 2,2 iCDTI i chciałbym wiedzieć jakie są jeszcze żarówki normalnie w lampach, drogowe i mijania plus kierunki ? bo mam lampy bez żarówek ;-)

Dzięki za pomoc


Accord VII gen.

Światła mijania - żarówka H1
Światła drogowe - żarówka H1
Światła kierunkowskazów w refletorze - żarówka PY21W
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#7 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 12:02, 16.04.2009

A te kierunki maja mieć żarówki żółte czy białe ? a może Y znaczy yellow ?


Dzięki super

#8 ZbyszekS

ZbyszekS
  • Forumowicz
  • 169 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 17:41, 16.04.2009

Do przodu do kierunkow białe a do tyłu pomarańczowe - 21W bezcokołowe lub jak kto woli całoszklane. A najbardziej egzotyczna to tylna pozycja/stop - bezcokołowa 21/5W.

#9 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 08:42, 17.04.2009

Ok dzięki bo wczoraj w sklepie zgłupiałem i kupiłem tylko H1 ;-)

#10 AndyK

AndyK
  • Forumowicz
  • 292 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:27, 17.04.2009

Accord VII gen.

Światła mijania - żarówka H1
Światła drogowe - żarówka H1
Światła kierunkowskazów w refletorze - żarówka PY21W[/quote]


Mała korekta. kierunkowskazy w lefrektorze to W21W.
Kupiłem PY21W bo takie było podane w katalogu NORAUTO. Zamówiłem na allegro Led z takim sumbolem. Przyszły, otwieram maskę a tu :k
Na żarówce stoi W21W
biale oczywiście
Czekam na ledy. Zamontuję i opowiem :)
Pozdrawiam
A

#11 calzone

calzone
  • Forumowicz
  • 2352 postów
Reputacja: 28
Super

Napisano 11:37, 05.03.2011

Tak wyglądają moje białe kierunki osram silver, efekt sadzonego jajka zniwelowany.

Dołączona grafika

#12 bartmaster

bartmaster
  • Forumowicz
  • 57 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:52, 13.05.2011

To ja jeszcze zapytam, jako że nie mogę nigdzie znaleźć. Szukam na ebay'u brytyjskim. Jakie żarówki do podświetlenia tablicy rejestracyjnej w VII gen? Szukam LED'ów w kolorze białym i jest kilka rodzai i nie wiem które wybrać. Czy te walcowate C5W czy 501 W5W? Nie muszą być to te, które oszukują canbus, prawda?
Jeszcze spytam od razu o żarówki w drzwiach, które świecą po ich otwarciu oraz te w podsufitce :j Mam plan, żeby to wszystko powymieniać ;)
Z góry wielkie dzięki

[ Dodano: 2011-05-13, 14:12 ]
Aaaa.. No i jeszcze jakie postojówki? Oczywiście chciałbym białe, lub białe LED'y (które lepsze?) żeby dobrze komponowały się z ksenonami ;-)

#13 Kondzio

Kondzio
  • Forumowicz
  • 589 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 17:30, 13.05.2011

oswietlenie tabliocy rejstracyjnej to takie same zarowki jak postojowki W5W, w drzwiach chyba tez ale sprawdze za jakies 2 godzinki :) a w podsufitce to ktora lampke chodzi? o ta na srodku auta czy z przodu? bo sa rozne zarowki. a kolor postojowek bialy polecam

#14 bartmaster

bartmaster
  • Forumowicz
  • 57 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:43, 13.05.2011

Kurcze.. To jakbym wymienial te w srodku w podsufitce to pasowaloby juz wszystkie, zeby rowno swiecily, tylko teraz nie wiem czy jest sens wymieniac wszystkie, tzn czy roznica bedzie na tyle zadowalajaca, ze gra bedzie warta swieczki :P A ma ktos moze wymienione te zarowki ze srodka?
Kondzio, jesli mozesz to podaj jakie to sa te z drzwi i ze srodka, najlepiej wszystkie ;)

#15 ZbyszekS

ZbyszekS
  • Forumowicz
  • 169 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 20:16, 13.05.2011

drzwi W5W na 100%, we wnętrzu nie wymieniałem... wg instrukcji punktowe x2 i ogólne x1 to C5W ale głowy nie dam...




IPB Skin By Virteq