Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Chińska Navi lub CarPC do gen. VII

VII navi chińczyk chińskie navi car PC

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1771 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Polecane/Niepolecane marki i producenci (225 użytkowników oddało głos)

Marka której używasz/używałeś

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.

Marka którą polecasz

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#31 jablonvioline

jablonvioline
  • Forumowicz
  • 66 postów
  • Skąd:Olsztyn
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL 7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:32, 07.03.2011

Ooooo :-/ to troche lipa z tymi przycinkami. Pewnie z biegiem czasu jak wejdą jeszcze nowsze AutoMapy będzie jeszcze gorzej? Czyli jest tak jak pisał loo - parametry tego urządzenia (procek, RAM) nie są zbyt dobre.
  • 0

#32 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 10:05, 10.03.2011

Witam,

Czy zdecydował się jeszcze ktoś z Was na to "chińskie NAVI" i może podzielić się dodatkową opinią ? :roll:
Widzę, że kilku z nas rozważa zakup i instalację tego cuda. :-D

Pozdrawiam
  • 0

#33 Paroova

Paroova
  • Forumowicz
  • 191 postów
  • Skąd:Wrocław
  • Silnik:24T
  • Wersja:Executive Special ;)
  • KM:381KM 469Nm
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:09, 10.03.2011

Witam,

Czy zdecydował się jeszcze ktoś z Was na to "chińskie NAVI" i może podzielić się dodatkową opinią ? :roll:
Widzę, że kilku z nas rozważa zakup i instalację tego cuda. :-D

Pozdrawiam


Ja juz czekam na swoje jak przyjdzie to bede informował co i jak

Pozdr
  • 0
<p>tunning K24A3 stage 3 <a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.accordklu...str-61/</a><br>
381KM@6900 / 469Nm@3700</p>

#34 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 13:31, 10.03.2011

Oooo to będzie nas więcej. :mrgreen:
Ja jeszcze dogaduje szczegóły transakcji...
Jeśli to nie tajemnica to gdzie zdecydowałeś się kupić ?

Pozdrawiam,
Grzegorz
  • 0

#35 radam5

radam5
  • Forumowicz
  • 251 postów
  • Skąd:WWY
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:54, 10.03.2011

I ceny spadły, coraz bardziej kusi,
Ile Cię wyszło wszystko? Brałeś dodatkowe opcje: kamerę cofania itp?
  • 0

#36 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 16:05, 10.03.2011

Za 360$ ? udało Ci się jeszcze coś utargować ? czym wysłali ?
A mnie w innej firmie "łechtają" promocją - 470$... :k + DHL to mi coś koło 560$ wyszło... no nie :roll:
  • 0

#37 jablonvioline

jablonvioline
  • Forumowicz
  • 66 postów
  • Skąd:Olsztyn
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL 7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 02:10, 11.03.2011

Paroova, wykonałeś kawał dobrej roboty jeżeli chodzi o pozyskanie tych nowych kontaktów :ok

To stwarza wiele nowych możliwości, przede wszystkim cenowych !!

Ale mała uwaga. Z tego co zauważylem to link nr.3 i 4 to te same modele , tylko cena miedzy nimi jest znaczaca - 140 $.
Oczywiście jako rozsądny człowiek wybraleś tę ostatnią opcję - tańszą. Zastanawia mnie tylko dlaczego taka róznica w cenie, czy nie ma gdzieś jakiegoś haczyka? Sam tez jestem skłonny ku temu modelowi i oczywiście na te tańszą opcję.
Więc jak juz dostaniesz towar, to napisz proszę co i jak. Jak przebiegała transakcja, jaki kurier, czy wszystko poszło ok, itp.

Inna sprawa ( która sie juz przewija w tym wątku od dawna) to problem z wyświetlaniem temperatury na wyświetlaczu oryginalnym po zamontowaniu tej navi. Dokładnie yen model zamontował Bryll no i u niego jest problem z wyświetlaniem temp.
Jak dla mnie to troche lipa wywalać ponad 1000zł i żeby cos się krzaczyło :-/
  • 0

#38 malin_f1

malin_f1
  • Forumowicz
  • 1165 postów
  • Skąd:Polska
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07:53, 11.03.2011

no właśnie z tą temp lipa ale chyba u niektórych to działa poprawnie... ciekawe czy ktoś sobie z tym poradził bo nikt nic nie napisał dalej na ten temat... w dodatku info o przycinkach automapy... to nie brzmi zachęcająco...
  • 0
F1

#39 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:37, 11.03.2011

Z błędnym wskazaniem temperatury zewnętrznej to jeszcze da się żyć, bo chyba jest zawsze na plusie... :mrgreen:

Ja mam obawy, co do możliwości prawidłowego ustawiania temp. klimatyzacji, bo znalazłem taki oto opis do tego modelu z linka nr 3:

The screen will not show the A/C temp or any other info that were shown on the factory unit :roll:

Na nocnych zdjęciach kolegi bryll'a coś tam widać, ale jakoś nie mam pewności temp. A/C pokazuje się ma innych ikonach... sam nie wiem :-| może to "ustawienia stałe" :-D
  • 0

#40 Paroova

Paroova
  • Forumowicz
  • 191 postów
  • Skąd:Wrocław
  • Silnik:24T
  • Wersja:Executive Special ;)
  • KM:381KM 469Nm
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:23, 11.03.2011

Za 360$ ? udało Ci się jeszcze coś utargować ? czym wysłali ?
A mnie w innej firmie "łechtają" promocją - 470$... :k + DHL to mi coś koło 560$ wyszło... no nie :roll:


po 1 sprzet zamawialem z Kolega Stoskiem ze ślaska. Przy dwoch sztukach zeszli po 7 dolarow na sztuce wiec rewelacji nie ma. Wysylka DHL. Koszt przy dwoch sztukach to 170 dolarow poniewaz chinczyk mowil ze za duze gabaryty i nie uda sie tego wyslac za 120 dolarow. Wiec i tak troche zaoszczedzilismy. Poza tym wystawil fakture na 70 dolarow wiec przawdopodobnie uda sie z urzedem celnym. Za zaoszczedzone 7 dolarow wziolem sobie antene do telewizorka bo w zestawie nie ma. Kamer cofania akuratnie ten sklep nie oferuje. Reszte napisze jak juz bedzie sprzet w rece.

Pozdrawiam
  • 0
<p>tunning K24A3 stage 3 <a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.accordklu...str-61/</a><br>
381KM@6900 / 469Nm@3700</p>

#41 radam5

radam5
  • Forumowicz
  • 251 postów
  • Skąd:WWY
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:43, 11.03.2011

The screen will not show the A/C temp or any other info that were shown on the factory unit :roll:


To już wiadomo skąd takie ceny.
Poczekamy na info od kolegi Paroova czy to prawda
  • 0

#42 Paroova

Paroova
  • Forumowicz
  • 191 postów
  • Skąd:Wrocław
  • Silnik:24T
  • Wersja:Executive Special ;)
  • KM:381KM 469Nm
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:54, 18.03.2011

Paczka jeszcze nie doszla bo przetrzymali na urzedzie celnym. Do calkowitych kosztow jeszcze trzeba doliczyc 200 zl dla urzedu celnego za dwa radia. Jak juz bede mial dam znal co i jak

 

Pozdr

eee... to chyba Ci zaniżył Chińczyk wartość paczki... bo tego cła to powino być duuużo więcej jakby policzył normalnie. Dobry Chińczyk :-)

 

hie hie

 

wysatwil fakture na 70 dolarow za dwie sztuki :ok

70 dolarów i oclili?!?!

tak. bo nie szlo jako radio tylko na fakturze jako czesci


  • 0
<p>tunning K24A3 stage 3 <a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.accordklu...str-61/</a><br>
381KM@6900 / 469Nm@3700</p>

#43 experience

experience
  • Forumowicz
  • 48 postów
  • Skąd:Łódź
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:46, 22.03.2011

no u mnie nic takiego nie ma.. ja mam JDM panie. Zero sreberka... tylko gałka zmiany biegów :-(

Ja najbardziej jestem ciekawy jednej rzeczy. Czy to gra tak dobrze jak "PSS z navi".
No i czy na tym moim górnym wyświetlaczu dalej działałoby wszystko tak jak trzeba? Wyswietlanie funcji i temperatury itd...
Obrazek
pewnie byłaby kupa


Hej
Rowniez mysle o takim rozwiazaniu, ale czy moze ktos odpowiedziec na to pytanie z cytatu ? Co z gornym wyswietlaczem. Czy radio. volume i temperatura dalej sa tam podawane? czy ten wyswietlacz juz kompletnie przestaje byc uzyteczny ?

Sorka albo ne doczytalem albo nie napisal tego nikt :P

Pozdr.
Adam
  • 0
--------------------
Pozdrawiam
Adam

#44 bryll

bryll
  • Forumowicz
  • 99 postów
  • Skąd:warszawa
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:1
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 09:49, 23.03.2011

witam wgrałem najnowszą automape 6.8 i działa szybciej niż 6.7 nic się nie przycina :-D co do wskazania tem. na wyświetlaczu pod zegarami nic z tym jeszcze nie robiłem, zabiore sie za to przy okazji wyciszania i wymiany głośników w przednich drzwiach.
a tak poza tym wszystko działa, lipa tylko z tv bo z tą anteną wewnętrzną odbiera 2 kanały na # dopiero z taką anteną jakie wożą taryfiarze na dachu jest ok (ale to wygląda jak psu z d......)
  • 0

#45 experience

experience
  • Forumowicz
  • 48 postów
  • Skąd:Łódź
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:13, 23.03.2011

witam wgrałem najnowszą automape 6.8 i działa szybciej niż 6.7 nic się nie przycina :-D co do wskazania tem. na wyświetlaczu pod zegarami nic z tym jeszcze nie robiłem, zabiore sie za to przy okazji wyciszania i wymiany głośników w przednich drzwiach.
a tak poza tym wszystko działa, lipa tylko z tv bo z tą anteną wewnętrzną odbiera 2 kanały na # dopiero z taką anteną jakie wożą taryfiarze na dachu jest ok (ale to wygląda jak psu z d......)


A wskazniki klimy i te informacje od radia + zegarek na srodkowym gornym wysw. pod szyba dzialaja ok ?

Adam
  • 0
--------------------
Pozdrawiam
Adam





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, navi, chińczyk, chińskie navi, car PC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


    Google (1)
IPB Skin By Virteq