Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Chińska Navi lub CarPC do gen. VII

VII navi chińczyk chińskie navi car PC

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1771 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Polecane/Niepolecane marki i producenci (225 użytkowników oddało głos)

Marka której używasz/używałeś

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.

Marka którą polecasz

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1696 marolisz

marolisz
  • Nowy
  • 1 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:cl
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:36, 07.04.2021

Witam Panowie szukam działającego Androida do benzynki z Navi i PSS może macie jakieś doświadczenia wiem że nie wszystkie pasują bo pytałem kilku sprzedawców
  • 0

#1697 Blachonix

Blachonix
  • Moderator
  • 287 postów
  • Skąd:Gdańsk
  • Silnik:1.8
  • Wersja:EXL Sport Utility AWD
  • KM:141
  • Paliwo:PB
  • Rok:2016
  • Nadwozie:RU6
Reputacja: 13
Dobra

Napisano 21:05, 07.04.2021

Witam Panowie szukam działającego Androida do benzynki z Navi i PSS może macie jakieś doświadczenia wiem że nie wszystkie pasują bo pytałem kilku sprzedawców

Cały ten temat to zbiór doświadczeń na przeróżnych wynalazkach które pojawiły się na przestrzeni lat.


  • 0

UZw5t8Ft.jpg

Było >>>真実の光<<< a jest RU6


#1698 Pablo Picasso

Pablo Picasso
  • Nowy
  • 9 postów
  • Skąd:Bytom
  • Silnik:2.4
  • Wersja:S Vi
  • KM:230
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 03:02, 13.04.2021

Witam.
Mam pytanie odnosnie RADIO NAWIGACJA HONDA ACCORD 7 ANDROID 9.0+KAM+DSP.
Ekran dotykowy oraz przyciski na panelu nie reaguja.
Radio wlacza sie i mozna zmienic tryb pracy tylko i wylacznie poprzez kierownice.
Czy mial ktos podobny problem i wie jak go rozwiazac?

Użytkownik Pablo Picasso edytował ten post 03:03, 13.04.2021

  • 0

#1699 lee

lee
  • Klubowicz
  • 13 postów
  • Skąd:Katowice/Gliwice
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Exe
  • KM:200+
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:CU
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:03, 13.04.2021

porządny reset może mu pomóc, spróbuj odciąć zasilanie tego radia na więcej niż 5 minut, najlepiej przez bezpiecznik lub odpięcie aku - ja bym od tego zaczął

 

pozdro


  • 0

#1700 Pablo Picasso

Pablo Picasso
  • Nowy
  • 9 postów
  • Skąd:Bytom
  • Silnik:2.4
  • Wersja:S Vi
  • KM:230
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:28, 17.04.2021

Odlaczone zasilanie ma ponad ok 5 h. Niestety dalej nie dziala . chyba bedzie trzeba reklamowac bo jeszcze gwarancja obejmuje .
  • 0

#1701 Piekal

Piekal
  • Forumowicz
  • 35 postów
  • Skąd:Brodnica
  • Silnik:2.4
  • Wersja:typeS
  • KM:220
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:58, 17.05.2021

Mam podłączone bez zielonych przejściówek i can 75
  • 0

#1702 knjaz.gromowladny

knjaz.gromowladny
  • Forumowicz
  • 45 postów
  • Skąd:Reading
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:153
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 00:40, 22.05.2021

10.1 inch Android 10.0 2003-2007 Honda Accord 7 Radio Bluetooth GPS Navigation System with Car Rearview Camera
3G WiFi Mirror Link OBD2 1080P Video Steering Wheel Control #819469
4G+64G,8-core CPU, Plug and play,RDS,SWC,XM radio APP, Built-in CarPlay Android Auto, IPS Screen,support Picture in Picture / Split Screen Display
Czy Takie radyjko ktos z Was kupil? Ciekawi mnie czy naprawde problemy ze sterowaniem z kierownicy dziala i sa rozwiazane problemy z AC.
 
pozdrawiam

  • 0

#1703 dzwonek

dzwonek
  • Moderator Junior
  • 41 postów
  • Skąd:Gdańsk
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type S
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 05:07, 22.05.2021


10.1 inch Android 10.0 2003-2007 Honda Accord 7 Radio Bluetooth GPS Navigation System with Car Rearview Camera

3G WiFi Mirror Link OBD2 1080P Video Steering Wheel Control #819469

4G+64G,8-core CPU, Plug and play,RDS,SWC,XM radio APP, Built-in CarPlay Android Auto, IPS Screen,support Picture in Picture / Split Screen Display

10.1 Inch Android 10.0 Bluetooth GPS Navigation System for 2003-2007 Honda Accord 7 Car Rearview Camera 3G WiFi Auto Radio RDS Mirror Link OBD2 1080P Video Free Map Steering Wheel Control (seicane.com)

Czy Takie radyjko ktos z Was kupil? Ciekawi mnie czy naprawde problemy ze sterowaniem z kierownicy dziala i sa rozwiazane problemy z AC.


pozdrawiam

Nie wiem czy akurat ten sam model ale ja posiadam radio Seicane 4gb. Mam Accord w benzynie 2.4 (type s) i klawisze na kierownicy działają. Oczywiście trzeba na starcie je sobie zaprogramować w aplikacji radia. Co do klimy to nie wiem jakie problemy miały by być ? Ogónie działa.
  • 0

#1704 Gingu

Gingu
  • Nowy
  • 2 postów
  • Skąd:Lublin
  • Silnik:2.2
  • Wersja:standardowa
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:36, 24.05.2021

Ma ktoś jeszcze jakiś patent na załączanie wentylatorów odpowiedzialnych za chłodzenie czynnika? Chodzi oczywiście o problem występujący w dieslu. Próbowałem ten w skrzynce bezpieczników i było wszystko spoko przez jakieś dwa miesiące ale ostatnio zaczęła mi migać kontrolka świec. Wyczytałem gdzieś że może to być problem ze złym montażem filtra paliwa (w przedliftowym dieslu da się to źle połączyć) i faktycznie był nie w tą stronę założyłem nowy tym razem w dobrą stronę skasowałem błąd ale jak go przeczytałem nie miał nic wspólnego z układem zapłonowym tylko z klimatyzacją, po około dwóch dniach znowu sie pojawił więc stwierdziłem że musi to być spowodowane tym kabelkiem w skrzynce bezpieczników po odłączeniu go jest wszystko spoko tylko dalej nie działa mi wentylator do chłodzenia czynnika :C

Wolałbym żeby załączał się automatycznie bo wiem że jest jeszcze opcja poprowadzenia oddzielnej instalacji i wentylatora na guzik.


  • 0

#1705 Davido_

Davido_
  • Nowy
  • 4 postów
  • Skąd:Gdynia
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Type R
  • KM:230
  • Paliwo:PB
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Fn2
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:33, 09.06.2021

Szukam kompatybilnego radia chińczyka które podejdzie p&p do pss acco 7 exe cl9. Podpowie ktoś?
  • 0

#1706 KulawyJohn

KulawyJohn
  • Administrator
  • 1615 postów
  • Skąd:KSU powiat suski
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-S
  • KM:201 z groszami
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CU2
Reputacja: 53
Wzorowa

Napisano 11:52, 09.06.2021

Szukam kompatybilnego radia chińczyka które podejdzie p&p do pss acco 7 exe cl9. Podpowie ktoś?


Temat jest co prawda obszerny, więc nie każę Ci czytać go od początku. Cofnij choć 10 stron do tyłu i poczytaj, będziesz już sporo wiedział ;)
  • 0

Pozdrawiam Grzegorz - górolicek śmiesek :)
Moja "Czarnula"

"Być górolem - to nie po górolsku godać.
Górolsko ślebodę trza tajsi w sercu chować!
Nie tyn jest górolem, co mo parzynice,
Nie tyn, komu gorset zdobio łostrężnice.
Jeno tym górolem, kto w górach serce swe łostawił,
W wąziutki szczelinie granitym zastawił"


#1707 Davido_

Davido_
  • Nowy
  • 4 postów
  • Skąd:Gdynia
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Type R
  • KM:230
  • Paliwo:PB
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Fn2
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 00:41, 10.06.2021

Temat jest co prawda obszerny, więc nie każę Ci czytać go od początku. Cofnij choć 10 stron do tyłu i poczytaj, będziesz już sporo wiedział ;)


No właśnie przeglądałem z 30 stron i żadnych konkretów nie znalazłem. Jest informacja że przy vol 1 jest jak 10 przy oem, wynika to że jest wyjście hi level input, a pss potrzebuje low input. Wypatrzyłem na alliexpress junsun v1, jest to coś warte?
  • 0

#1708 dzwonek

dzwonek
  • Moderator Junior
  • 41 postów
  • Skąd:Gdańsk
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type S
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 05:38, 10.06.2021

To tak w skrócie. Nie bierz nic co ma 1 gb pamięci RAM. Najlepiej weź wersję z 4gb to przy kilku aplikacjach włączonych nie będziesz się denerwował że radio zamula. Osobiście mam Seicane 4gb i jak dla mnie jest ok. Zdarza mu się też czasami zamulić ale to bardzo krótko.( ponoć mocno zamula radio launcher agama). Ostatnio było blisko wyrzucenia bo nie chciała się klimatyzacją załączać i myślałem że to wina radia ale jednak nie. (Przeprosiłem je). A pozostałe rzeczy w tych radiach to raczej to samo albo jakaś różnica niezauważalna.

Użytkownik dzwonek edytował ten post 05:38, 10.06.2021

  • 0

#1709 Davido_

Davido_
  • Nowy
  • 4 postów
  • Skąd:Gdynia
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Type R
  • KM:230
  • Paliwo:PB
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Fn2
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:20, 15.06.2021

Przyszedł Junsun v1 pro 2+32. To radio w prezencie dla mojej dziewczyny. Teraz pytanie na co zwrócić uwagę przy podłączeniu, po prostu wpiąć się w fabryczne kostki? Czy pod pss muszę coś przerabiać? Jak wiadomo oem radio pss nie ma końcówek mocy i wychodzi sygnał low input. W chińczyku jest wbudowany jakiś tam wzmacniacz, pytanie czy nic się nie uszkodzi.
  • 0

#1710 woocash

woocash
  • Forumowicz
  • 476 postów
  • Skąd:Tychy
  • Silnik:2,0
  • Wersja:Sport
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2007
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 08:55, 30.07.2021

Czy używa ktoś jeszcze chińczyka z daszkiem otwieranym nad nawiewami
Ostatnio zauważyłem problem z rejestratorem jazdy i kamerą cofania tzn. brak podglądu z rejestratora i kamery (niekiedy działa ale rzadko i co najważniejsze albo działają obie rzeczy albo żadna)

Wysłane z mojego H8416 przy użyciu Tapatalka
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, navi, chińczyk, chińskie navi, car PC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq